Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 70 ezer forintos keretben egy...

70 ezer forintos keretben egy "gamer" PC ha már van hozzá pár alkatrész?

Figyelt kérdés

Ami már megvan: gépház, táp, HDD


ár-érték arányban a legjobb alaplapot, processzort, VGA-t és RAM-ot keresem.



2018. jan. 8. 00:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az Athlon X4 950 tényleg egy jó kis processzor, tuningolva i3 7100 szint ami már elég sok vgahoz passzentos (gtx 1060, rx480)

Én is imádom ezt a olcsón nem vegyél gépet. Ergo aki nem akar 2x1080tivel nyomulni az el se merjen indítani egy játékot :D logic

2018. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Ergo aki nem akar 2x1080tivel nyomulni az el se merjen indítani egy játékot"


Azért van egy átmenet a szar és a profi gép között. Semmi értelme belépő szintű gépet venni játékra, csak azért, mert jelenleg arra van pénze. Fél év múlva dobhatja ki a kukába, vagy még korábban. Felesleges pénzkidobás. Tudod, szokták mondani, addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér. Ha jelenleg belépő szintű gépre futja, akkor fogadd el, hogy nem fogsz játszani. De sosem értettem az így gondolkodó embereket. Én se fél millás gépet vettem, mert értelmetlen dolognak tartom annyi kiadni egy gépre, azonban a legalsó kategóriás gépeket is pénzkidobásnak tartom. Inkább akkor nem veszek semmit, gyűjtök és később veszek egy középkategóriásat. Ennyi.

2018. jan. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

# 12/12 Időpont ma 07:03


Hallod, akinek nincs pénze nem úgy gondolkozik mint te, nem baxa ki a kukába a saját számítógépét, csak azért mert akad egy játék ami 50 FPS alá esik ;).


Lol, Dota, Cs:Go, WOT, Hearthstone, WoW, GTA V, dirt 4, Fifa '17, Pes '17, F1 2017, Sims 4.. Kapásból egy tucat játék amit ha nem is jó grafikával, de 50 FPS felett elvisz. Rengeteg teszt fent van a neten, aki nem hiszi járjon utána.



Itt is mindjárt az lesz mint egy másik kérdés alatt, gyerek akart venni Laptopot többek között Sims 4-re, és a másik odaszól hogy '300.000 forinttól kezdődik. Igaz hogy már egy 100.000 forintos notebook megfelel a rendszerkövetelményeknek, de m1.

2018. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Osztjátok itt az észt, de azt se tudjátok mik a kérdező igényei. Hiába fut a Fifa ha nem akar vele játszani.
2018. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13-as:

Nem fogok vitázni, felesleges. Én értelmetlennek találom, hogy veszek egy szar gépet, mert csak arra futja. Akkor inkább már másra költöm a pénzem és nem játszok, minthogy szart vegyek. Én ba*szom el a pénzem? Pont, hogy akkor ba*sznám el, ha vennék egy olcsó gépet, kb. fél év múlva dobhatom is ki. Akkor inkább már veszek egy konzolt.


Kedves Kérdező: a helyedben megfontolnám a konzol lehetőségét is, ilyen árban az jobban megéri.

2018. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Gtx 1030-al olyan xar a gép hogy házastól, tápostól kell kibaxni a kukába, de 1050-el, azzal már gép lesz a javából!! Igaz? Hallod, jobb ha nem is vitatkozol ;).
2018. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy 1050-el jobb lesz. Mégis hol olvastál ilyet? Fogalomzavaraid vannak? Tanulj meg szöveget értelmezni.
2018. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Pl. amit én összeírtam gép, az egyáltalán nem lenne szar neki. Venne egy AM4 foglalatos alaplapot. Tervek szerint az AM4 2020-ig maradna, szóval max BIOS-t kellene frissítenie. Most venne bele egy olcsóbb videokártyát, pl.: GT1030-at. Megvenné az AMD X4 950-et ami tényleg egy nagyon jó CPU, nézzetek róla nyugodtan teszteket.

Ezzel a konfiggal tudna játszani is, és még bőven van benne fejlesztési lehetőség.

Pl.: pár hónap múlva venne több memóriát, fél év múlva egy új videokátyát, aztán 1 év múlva váltana Ryzen-re.

2018. jan. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!