Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a gépet megérné megvenni...

Ezt a gépet megérné megvenni ennyiért?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolok itt a késöbbi fejlesztésre stb. Játékokra leginkább



2018. jan. 9. 21:27
 1/4 anonim válasza:

Ilyeneket, hogy PUBG vagy GTA V nem fog elvíni, de például CSGO-hoz tökéletes lenne!


Túl sokat ne várj a géptől. Főleg ne ilyen ár kategóriában

2018. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Játékokra leginkább nem fog menni max paint meg dáma meg ilyesmi mai játékokat sőt sokkal régebbi játékokat se fog vinni. Szerintem gyüjts egy kicsit és vegyél jobbat de leginkább te ragd össsze vagy ha nem értessz hozzá akkor kérj meg egy informatikust
2018. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Te szerintem valami rossz gépet nézel haver. Mivel nekem gyengébb gépem van és CSGO tökéletesen megy rajta :D
2018. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz gép ez. A saját korabeli játékokat (2009-2010) körülieket tökéletesen fogja futtatni. Illetve még a mai, alacsonyabb gépigényű játékok is elmennének rajta.
2018. jan. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!