Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megbízható ez a...

Szerintetek megbízható ez a tápegység, és megérné megvenni?

Figyelt kérdés
Ő lenne az: [link] válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. okt. 17. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem inkább írd le hogy milyen gépbe szánod, mennyi pénzed van rá, és ajánlunk egy normálisat.


Nem tudom hol tanítják ezt, de Magyarországon igen elterjedt az a téveszme, hogy normális 400-as táp helyett valami 6-700 wattos hulladékot akarnak venni az i3-asukhoz.

2017. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem és nem.

Ennyiért System Power 8, Maxpro vagy Masterwatt Lite.

2017. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! ehhez mit szólnátok? [link]
2017. okt. 17. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondom hogy csak azok közül válasz amiket leírtam, hidd el hogy jót mondok és nem akarok rád szart sózni hisz nem érdekem.

De könyörögni se fogok, vedd azt de utána ne gyere azzal hogy magával viszi az egész konfigot.

Akkor már legalább egy Cooler Master NWE vagy Force, FPS APN de még a HEXA+ is belefér.(de semmikép se azokat a hulladék tápokat)

Bár szerintem írd le hogy milyen konfigod van.

2017. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Be Quiet! 400W ra gondoltam. mert van rajta legalább 1 6pines vga csati. és 14 ezer forint. a HEXA+ 400W meg 11 ezer. arra gondoltam hogy akkor a Be Quiet-et választanám.
2017. okt. 17. 21:03
 7/7 A kérdező kommentje:
szerinted jól döntöttem? jó a Be Quiet is? jókat mondanak róla
2017. okt. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!