Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Illesztő program telepítéskor...

Office0 kérdése:

Illesztő program telepítéskor ezt írta ki: "A Grafikus illesztő program nem talált kompatibilis hardvert" Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A laptopom egy Dell Inspiron 7720-as gép, két videókártyának kéne benne lennie elméletileg. Kb 2éves a laptop garancia már nincsen rá, az elején mikor használtam akkor mindig érzékelte a második videókártyát is, az utóbbi időben nem futtattam vele olyan programokat, így csak az integráltat használta, ezért fel sem tűnt hogy nem érzékeli a másodikat ami egyébként egy Nvidia Geforce 650M es kártya lenne. Tönkre mehetett a gpu vagy csak valami beállítás okozhatja a hibát? BIOS-ban próbáltam nézni, hogy nincsen e elállítva valami de semmi videókártyára utaló beállítást nem találtam itt.
2018. jan. 9. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nem megfelelő drivert szedtél le.


lehet sima 65-hez és nem a mobil 650M-hez. csak tippelem.


van az nvidia oldalán detector. vagy tedd fel a geforce experience progit és az leszedi ami kell.

2018. jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyártó support oldaláról töltötted le hozzá a grafikus illesztőt?(és nem nvidia honlapjáról) Ha nem akkor onnan kell.
2018. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

rossz illesztő programot akarsz felrakni.

Milyen op rendszer van a notebookon, van hozzá létező illesztő?

2018. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A detector az nvidia oldalán sem talált semmit, az experience programot is feltelepítettem az sem talált semmit, a gyártó oldaláról is letöltöttem a megfelelő drivert hozzá és minden esetben ugyan azt írja ki, hogy nem talált kompatibilis hardvert.
2018. jan. 10. 16:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Elkepzelheto olyan h a winddows 10miatt nem erzekeli? Amikor windows 8volt rajta akkor jovolt
2018. jan. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!