Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melegnek számít?

Lammbi kérdése:

Szerintetek melegnek számít?

Figyelt kérdés

Fx 6300 alapjáraton max 43 fok steamen tegnap szedtem le játékot akkor volt 50 aztán Overwatch közben (közepes beállításokkal 1920X1080) max 64 fokra ment fel.

Gtx 760 alapjáraton max 38 fok játékközben max 65 fok volt.

Aránylag közel vagyok sajna a radiátorhoz is meg persze elég jól van szigetelve a szoba szóval hideg sincs.

Azért kérdeznék hozzá értő embert, mert tegnap ismerősöm nagyon mondta hogy ez soknak számít, de én olvastam pár cikket/tesztet, arra jutottam hogy szerintem ez "normálisnak" mondható, főleg ilyen környezeti tulajdonsággal.

Előre is köszönöm válaszotokat! :)



2018. jan. 10. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó értékek.
2018. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindkettőtöknek :) Akkor megnyugodtam, videó kártyán még nem lett lekapva a hűtés (eredeti paszta rejlik alatta) ez ugye nem gond? Nem mai darab :D
2018. jan. 10. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó értékek ezek. Az FX -ek amúgy is nagyobb fogyasztású, alapból nagyobb hőmérsékleten üzemelő CPU-k (mivel még sokkal régebbi, elavult gyártástechnológiával készültek).

A videokártya értékei is teljesen normálisak, nincs miért aggódnod. Újrapasztázni fölösleges, főleg, hogy a hő,mérsékleti értékek jók.

2018. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az AMD hivatalos oldala alapján:

"Max Temps: 70.50° C"

[link]

szóval az 50 °C még elfogadható.


Az NVidia adatai alapján:

"Maximum GPU Temperature (in C): 97 C"

[link]

tehát a 65 °C messze van a maximumtól.

2018. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor oké :) mégegyszer köszönöm mindenkinek
2018. jan. 10. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!