Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vennék egy procit majd és...

Vennék egy procit majd és valamiket de nem értek annyira hozzá és NAGYON HELP KÉNE?

Figyelt kérdés

KÉRLEK FIGYELMESEN OLVASD EL HOGY ÉRTSD !

Szoval itt ez a proci:i5-8600K

és ez:i7-7700

MOST ilyen procim van: i5-6402p

A kérdés az lenne hogy ha i5-öt venném AMI CSAK K-Sban érhető el akkor jo lenne vajon a gyári i5-6402p hűtő hozzá ? És ugye az i5-8600K az 6magos az i7 4 magos ami azt jelenti hogy nekem VÁGÁSRA az i5 jobb lenne nem ? És amugy sem láttam sok különbséget a két proci között !Amugy a leirása az i5nek és i7nek az i5: 6 cores 6 threads i7: 4 Cores, 8 Threads.

Ez a Threads ez mi pontosan ?? És baj ha a magok egyenlőek a "THREADSAL" ?

2 FŐ KÉRDÉS: Mivel a legfőbb cél hogy jo minőségű VIDEOkat csináljak YouTubera ezért legfőb szempont hogy SOK FPSem legyen JÁTÉKOKBAN ! Ezért igazábol elöször biztos VIDEOKÁRTYÁT VENNÉK DE NEM MINDEGY HOGY HOGYAN ÉS MIVEL ! Több elképzelésem van amik a következő: i5-8600-K + GTX 1060 AORUS 6 GB EXTREME VAGY szűkön lehet belefér a pénztárcábol a i5-8600 + GTX 1070 Ti 8 GB !!

3 opcio hogy MARAD A PROCI de..És most jön a DE..HOGY veszek egy gtx 1080-at 8GB-ost és az elegendő FPS szerintem meg lesz a játékokban hogy 60 FPSes videot csináljak viszont a nemtudom kibirja e a procim az 1080at + Hát marad a render idő ugyanannyi !

Amiért videokártya kell az azért mert most egy AMD R7 360am van ami ugyan OC de akkor is csak 2 GB VRAM és látom más PUBG-t vagy hasonlot streamel rosszabb géppel kivéve a vidi kártyáját !

Talán egy 3ik opcio hogy 1070Ti 8GB + SSD ami nemtudom hogy segitene e a videozáson ÉS LEGFŐKÉPPEN A VIDEO VÁGÁSNÁL !??

3 FŐ KÉRDÉS ! EZEK A DOLGOK ÖSSZEILLENEK VAJON A ----> MSI H170M PRO-VDH ALAPLAPOMMAL ?


HA VALAKI VÁLASZOL HATALMAS PACSI NEKI ÉS NAGYON SOKAT SEGITETT !!!



2018. jan. 11. 18:19
 1/7 anonim válasza:
Sajnos más proci után kell hogy nézz. Az alaplapod csak a hatodik generácios processzorokat támogatja. Szoval olyan procit kell keresned aminek az első száma 6. Az i5 6600K-t ajánlanám
2018. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" Az alaplapod csak a hatodik generácios processzorokat támogatja" bios frissítés után jók a 7. generációs intelek is. Ha valaki nem ért hozzá az ne szóljon hozzá.

Kérdező, ha tuningolni akarsz akkor mindenképp kell combosabb hűtő.

2018. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 válaszolo köszi és hát elsőnek is hogy megprobálta :D !

És hol derithetem ki a bios állapotát vagy hogy mondjam..Áhh verzioját !??

2018. jan. 11. 18:40
 4/7 A kérdező kommentje:
És akkor a i7-7700 vagy i7-7700K jo lenne !?
2018. jan. 11. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben csak a sima 7700-es i7 játszik ami szorzózáras,azaz nem overclockolható. Ha 7700k-t szeretnél ami már szorzózár mentes ahhoz úgy szintén egy új alaplap kéne ami drágábban is megy. (Z170 / 270 chipset)
2018. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi viszont ! Az i7-7700 sima egyedül ha jol láttam és jol tudom akkor abban különbözik hogy nem overclockolhato meg hogy egy kis kevesebb orajel ?
2018. jan. 14. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen:)
2018. jan. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!