Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7-en melyik az a...

Windows 7-en melyik az a frissítés, amiben a procsszorhiba van kijavítva?

Figyelt kérdés
Csak mert akkor azt a frissítést nem telepítem fel, nem kell hogy még ennél jobban belassuljon a gép.

2018. jan. 13. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezekre szavazok:


2018-01 Monthly Rollup - KB4056894

2018-01 Security-only update - KB4056897


További infó ami ezekkel a frissítésekkel kapcsolatos:


Hibát találtak az intel processzorokban:

[link]


Az AMD is érintett:

[link]


A frissítés AMD processzoroknál rosszul sikerült:

[link]


Akár Intel, Akár AMD-d van, én erre (ezekre) a frissítésekre szavaznék.

2018. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Logikus, majd amikor külön iparág alakul ki arra hogy a hozzád hasonló észlények gépeit megtámadják és beállítsák egy zombihálózat csatasorába vagy épp valami pénzt bányászni másnak, majd akkor az a lassulás téged nem fog zavarni. Csak mert vagy hajlandó telepíteni egy olyan javítást ami valami átlag 3-5% lassulást eredményezhet a gépen, azt is csak speciális körülmények között előhozva és nem általánosan értve.


Gondolom tűzfal és vírusirtó sincs a gépeden, mert te csak biztonságos oldalakat látogatsz, úgyhogy nem kell.

2018. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen procid van, hogy ennyire gyenge? Ha olyan régi lehet nem is érintett.
2018. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár nekem elég új gépem van (i5 7500, gtx 1050ti, 16gb ddr4, b250m), feltettem azt a frissítést is, és semmit nem veszek észre. A játékok teljesen ugyanazon az fps számon mennek, gyakorlatilag semmi sem változott.


Konkrétan emlékszek hogy a Forza Horizon 3 65-75 fps között ugrált (75Hz-s monitor) és ez most is így van.

A CoD: Advanced warfare valami "stabil" 55Fps-t produkált, nincs meg a 60 vagy 75 fps, és most is 55-el megy.


Ha lett nálam változás akkor az ilyen 1-3%.

A 30% nem átlag gépeken vannak, inkább szerverek, ilyesmik.


Szerintem tedd fel!

2018. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Core2DUO 2.33GHz-s proci...

Eddig is ha neteztem vagy Youtubeztem 100%-on pörgött, nem kéne hogy még ennél jobban leterhelje.

2018. jan. 13. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha 100%-on pörgött, akkor ott valami más gond van szerintem. Régi, de nem olyan rossz az a processzor, hogy 100%-on kéne mennie. Nekem is C2D processzorom van, és nincs így leterhelve.

Ezt próbáld ki [link]

...ha van vírusirtód, addig kapcsold ki azt.

2018. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Core 2 Duo nincs a hibát tartalmazó processzorok között. A 100% proci használatot meg valószínűbb, hogy melegedés vagy valamilyen vírus okozza.


[link]

2018. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!