Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vga t erdemes hasznaltan...

Vga t erdemes hasznaltan venni pl 1080 1070 gari nelkul?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Magadnak kell eldöntened, hogy vállalod-e a kockázatot.
2018. jan. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, annyit tehetsz hogy megbízható eladótól veszed és olyan kártyát amit nem valószínű hogy széthajtottak. Pl ne rxeket nézegess mert a bányászok szeretik.
2018. jan. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én pl 2 hónapos használt gtx 1080-at vettem, azóta is vígan elvan a gépemben.

Gari nélkülit kicsit neccesebb, érdemes lenne inkább olyat nézni, amin van még fél-egy év.

2018. jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anno vettem így kártyát, nem volt vele gondom, még ma is üzemel. Garanciából azért legalább 3 napot kérj, és ott helyben teszteld a kártyát, mielőtt megvennéd. Ezek még valószínűleg nem jártak sütőben, szóval attól nem kell félni, hogy kókányoltak lennének. Bányász kártyát is vehetsz nyugodtan, de ott azért tarts ki a hagyományos garancia mellett, mivel nem tudhatod, mennyire vigyázott rá a tulaj.
2018. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!