Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép jó munkára, és...

Ez a gép jó munkára, és játékra is?

Figyelt kérdés

Munkára kéne inkább a gép ,de 1-2 játékkal is játészanék ,pl Apex HKQ-hoz,Microsoft World 2015-hoz meg ilyenekhez kéne a gép ,játékoknál pedig ,hogy épp ,hogy legalacsonyabbon tudjak játszani lagg mentesen ,én ilyen összeállításra gondoltam:

Intel Core i3 7300

Asus H110m DGS

Crutcial 8 GB ddr4 2400 MHz

ZOTAC GeForce GT 730 4GB Zone Edition 4GB GDDR3

Toshiba 1TB 32MB SATA3 DT01ACA100

Akyga Basic 400W (AK-B1-400)



2018. jan. 17. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Már csak úgy szólnék ,hogy jó lesz ez a gép ,de a ddr3-mas kártyát felejtsd el ha játszani is akarsz most én azt mondanám GT 1030 ,de mivel tudom ,hogy Apex HKQ-hoz több vram kel ,ezért maradhat a 4 gb-s gt 730 de mindenképp ddr5 ezzel sem tudsz már olyan sokáig játszani ,bár még a project cars 2 is eldöcög rajta ,de még mindig jobb mint a ddr3 változat pl vedd meg ezt: [link]
2018. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is: Akyga « SOHA!!!


GT és GTX közt nagy a különbség!

Ha játkra kell akkor GTX és abból is inkább kicsit erősebb.

A GT 730 kb. 8-10 éves játékokhoz elég.


Az Apex HQ meg Droid és iOS -en futó játék, Windows -ra emulátor kell, pl. NOX


Illetve én most nem erőltetném a hardverek vásárlását.

Legalább is addig nem, amíg a brutális hibák nélküli új generációk ki nem jönnek.

Ha még is rászánnám magam és vennék, akkor AMD és Rayzen.

2018. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A GT 730 nagyon gyenge kártya, nem biztos, hogy erősebb, mint az i3 integrált grafikus vezérlője, így nem biztos, hogy van értelme. Ha egyértelműen több grafikus erőt szeretnél, akkor GT1030. Hogy az Apexnek mennyi erő kell, nem tudom. A Word (nem World) nem mérvadó, egy 10 éves gép is elviszi.
2018. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha pedig a "Mass Effect: Andromeda" -ra gondoltál. [link]

Akkor annak kb. a felére elegendő a hardver, mint a minimum gépigény.

2018. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na ,de a GT videókártya van munkára ,és mint mondtam munkára kel jobban a gép ,és játszanék 1-2 játékkal is de nem full hd-ban hanem a legalacsonyabb felbontás legalacsonyabb beálításán! És kis ezer olyan videó van még magyar is amin GT 730-al játszottak újabb játékkal a GT 1030 lehet jó ,lenne de az Apex HKQ-hoz több vram kel ezért maradok a GT 730-nál! És azért kicsit lebecsülik sokkan a GT videókártyákat az i3 7300-nak az Integrált kártyája nem erősebb mint a GT 730 még a ddr3-nál sem ,na meg még az i7 8700k integráltja sem ,ezt is már egy csomó videó bizonyította ,még abba is kételkednék ,hogy a GT 710-nél erősebbek e?! De viszont az 1. válaszolóra halgatni fogok és a ddr3-mas kártyát el kerülöm még ha erősebb is lenne az integrált kártya akkor is a gt széria lett munkára alapozva,na meg a tápegység az akkor nem jó?! És akkor ez a táp sem lenne jó B-Move Bulk 500W (BM500WB)?
2018. jan. 17. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
De nem értem az itteni embereket sem minek csak a FHD az FHD és az FHD?? Teljesen FHD huszárok csakis a gyakori kérdéseken lévő emberek mert 8-10 évvel ezelőtti játékokat vitt FHD-n igen ,de igazándiból jó lesz az 5-7 éves játékoknak is igazándiból ,a kérdező leírta mit szeretne ,azt mondta ,hogy csak épp ,hogy el akarna játszogatni,lehet nincs is FHD-s monitor! Azt vettem észre ,hogy egyes hardverrel kapcsolatos válaszolónak akik szerintem nagy része kis gyerek nem kéne itt lennie ,mert csak a Full HD gamer-kről vesznek tudomást ,és akinek nincs pénze olyan gépre ,ami FHD-ba viszi a játékokat ,akkor nyílván olyat fog venni ami talán HD-ba viszi ,de a kérdező nem is írta erről csak arról ,hogy munkára kel gép meg egy kis játékra ,mert gondolom azért a kérdezőnek nincs pénze GTX 1080-ra!
2018. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Oké, akkor csak azt mondom, hogy a 7300 nem jó választás, mert a 8100 erősebb, és sokkal olcsóbb.
2018. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem azért mondják a GT -t hogy munkára jó, mert abban erősebb, hanem azért mert gyengébb és offcie dolgokra jó.

A GTX csak az X -el több, ami a játékokhoz kell.

Az "Apex HKQ" -ról linkelhetnél valamit, mert én csak a "Apex HQ" -t találtam, ami telefonos cucc.

Meg a "Mass Effect: Andromeda" -t ami még minimum -on, a legkisebb beállításokon is 2× erősebb CPU és VGA -t igényel, hogy ne képregényként menjen.


#6: Nem az a gond hogy FHD vagy nem, hanem az hogy a minimumot nem tudja pl. a VGA, de a CPU se ha arra a játékra gondol amire szerintem.

[link]

2018. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7-es válaszoló ez így igaz a 8100 erősebb az 7300-nál ,de az alaplap is sokkal drágább hozzá!
2018. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyébként igen az egyik játék közülűk a Mass Effect,na meg még ott van BF1 Evil Within 2 is Gta 5 is Az Új south park is barllefront 2, Quandtium break ,és egyik az ,hogy nem a gépigény.hu alapján kel választani az ,csak egy fps-t dobb be és lehet ki dob 4k 60 fps-t és köbe fhd-ban se megy de lehet nem tobb ki fps táblázatot közbe meg FHD-n megy és egyénként meg a válaszokat köszönöm ezt a gépet veszem ez jó lesz dolgozni meg játszani is de pl itt van egy Mass Effect Andromeda GT 730-al


https://www.youtube.com/watch?v=pW9R6U-WsPk

2018. jan. 17. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!