Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a laptopot megéri megvenni...

Ezt a laptopot megéri megvenni ennyiért, és futni fognak vele ujabb játékok is feltéve 20+ fps-el?

Figyelt kérdés

[link]

150.000 forint a keret a laptopra gépem már van abba pl gtx 970-es vga van és i5 6600 azzal 2014-es játékokkal 1440p-be játszok ,de kel laptop is ,amivel ha el megyek kirándúlni vagy valami el lehet játszogállni pár játékkal és mivel nincs nagyon pénzem ezért 150k-ért vennék laptopot pl akarok rajta gta 5-zni,battlefront 2-özni,AC Origins,Fortnite,PUBG,WoW


Elfognak indúlni ,vagy tévedek és nem olyan gyenge ez a laptop amilyennek tűnik?



2018. jan. 18. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
.
2018. jan. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Mivel azt írod hogy nincs pénzed, ezért azt javaslom, ne dobj ki ennyit ilyen sz@rokra. Laptopon olyan játszani, mint zokniban lábat mosni. Azaz: végülis meglehet csinálni, de mi értelme van ?

Amúgy meg, elmész kirándulni rövid u-val, és te meg a laptopot gyűröd majd ? Ez igen. És azt mondod hogy nincs nagyon pénzed. :)

2018. jan. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Te most komolyan azért akarsz laptopot venni, mert ha elmész kirándulni, akkor nem tudsz játszani? Ennyire ne legyél már számítógép függő, ez nem egészséges, mellesleg pénzkidobás. Csak azért laptopot venni ennyiért, hogy néha mikor kirándulsz, tudj játszani, teljesen pénzkidobás. Inkább akkor már költsd el a géped fejlesztésére azt a pénzt, jobban megéri. Amikor meg kirándulsz, gépezés helyett élvezd a természetet.
2018. jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok számítógép függő,csak az embernek jó lehet laptop is! És azt nem mondtam ,hogy csakis játszani csak ha unatkozok vagy valami akkor leköthet a laptop ,és megint nem kaptam a kérdésemre választ?!
2018. jan. 18. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 6-dik, illetve 4-ik! Vettem már részt én is olyan kirándulásban ,hogy jó volt meg minden. De gondolom a kérdező 1 napos kirándulásokra nem vinné el a laptopját ,én is 5 napos inkább nyaralásnak nevezhető dolognál este, én is unatkoztam, mikor még nem voltam álmos! Másrészt meg a kérdező nem biztos, hogy csak azért akar laptopot mert hordozható. De a kérdező is, kárnak írta ki, ezt mert vagy szerintem gondolhatta, hogy ez lesz! És szóval a kérdező gondolom nem szeretné fel tenni megint ezt a kérdést! Szóval a választ kéne le irnotok neki nem azt, hogy gépfüggö meg gyökér meg ilyenek igaz, hogy már vannak érintőkijelzős telefonok, de mivan ha valaki a nagy képernyőt is szeretné nézni?

És egyébként meg kérdező. Azon a laptopon ,arról ne is álmodj ,hogy AC Origins-zni fogsz mert az optimanizálása valami főrtelem! A PUBG nem tudom, igazándiból ott van a Fortnite az PUBG copy, nem mintha a PUBG nem lenne copy :D!

WoW az menni fog, Battlefront 2 is, gta 5 is ,illetve persze a Fortnite is, de nem értem meg minek akarsz te a Fortnite és a PUBG-al is játszani?!

Ezért az árért szerintem lehet kapni jobb laptopot is!

2018. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!