Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tablet vásárlása érné...

Melyik tablet vásárlása érné meg jobban? (55e-70e-es árkategória)

Figyelt kérdés

-Huawei MediaPad M3 Lite 8.0 32GB

-Samsung T580 Galaxy Tab A 10.1 Wi-Fi 16GB

-Lenovo Tab3 8 Plus 16GB


A következőkre lenne használva:

-főleg böngészés

-nagyobb felbontású filmek, sorozatok futtatása

-egy-két játék unaloműzésre


Kérdésem a hardver nyújtotta lehetőségekre, a szoftveres támogatottságra, üzemidőre és az optimalizáltságra terjed ki.


Ezeket figyelembe véve, melyik lenne a legjobb alternatíva? (Ha más jobb ár-érték arányú tabletet tudtok ajánlani, szívesen fogadom javaslataitokat!)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. jan. 18. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Galaxy Tab A-m van, de wifivel és SIM kártyával is működik. Itthon saját wifivel, másutt a mobilom internetjének a megosztásával. Szolgáltatónál vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve. De a Chrome böngésző helyett az Adblockosat töltsd le a Google Playről (nincs reklám) és tegyél rá védelmet, pl. az Eset Mobile Securityt, abból ingyenes is van.
2018. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, még annyit, hogy teljes filmek lejátszására is alkalmas, utoljára a Szulejmánt néztem meg rajta, mert nem értem haza az adásra. Semmi gondja nem volt vele, teljes képernyős módban sem.
2018. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!