Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tablet pc-n (legolcsóbb...

Tablet pc-n (legolcsóbb árkategória) lehet valamilyen módon programozni (pl C, C++, java, sql. )?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

persze. olyan gépeken is lehetett programozni anno, amikben gyengébb proci volt, mint ma egy közepes mikrosütőben. felteszed rá a szükséges keretrendszert és kész.

más kérdés, hogy kényelmetlen, de te tudod, h miért pont tableten akarsz kódolni.

2011. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hardwer ügyileg gondoltam, hogy mehetne, viszont androidos oprendszer alatt sajnos nem tudom milyen lehetőségek lehetnek. notebook alternatívájaként gondoltam tabletra, és azért is érdekelne mennyire megoldott android alatt a fordítás, futtatás pl a fentebb leírt nyelveken...
2011. júl. 6. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:
elejét hardver ügyileg írtam. androidra eclipse biztos van, meg szerintem kb. minden :)
2011. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Ja, gondolom milyen kényelmes és szapora lehet, azon a pici érintőképernyős szaron programozni. :D
2011. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!