Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől kapcsol ki a gépem?

Mitől kapcsol ki a gépem?

Figyelt kérdés
A napokban kezdte. Battlefield3-ztam, és kikapcsolt a gép, de nem volt meleg a processzor. Futtattam egy AIDA64 stabilitás tesztet 1óra10percig, de működött. Másnap BF3 közben ugyanez. 1óráig ment az AIDA64 teszt, aztán még egy óráig a Furmark teszt. Nem kapcsolt ki. Tegnap reggel az AIDA teszt közben 2 és fél perc, majd 1perc után kikapcsolt. Aztán használtam és egyszer kapcsolt csak ki órák után, szintén BF3 közben. Most játék közben megint. É n a tápra gyanakszom. Az lehet a rossz?

2018. jan. 21. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Valóban tápgyanúsnak tűnik a téma.
2018. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen táp?
2018. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2, EverPower táp, 7éves, ahogy az egész gép
2018. jan. 21. 16:45
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha táp, ilyen "tünetek" mellett mennyi ideje lehet?
2018. jan. 21. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje lehet? Inkább nem várnám ki. Ahogy elnézem, szokásos hulladék, 0 védelemmel ellátott tápegység. akár viheti magával az egész gépet.
2018. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Múltkor egymás után 2 áramszünetbe futott bele, akkor csak szervízben keltették életre, nem tudom mit csináltak vele. Akkor amint bekapcsoltam a Windows se tudott betölteni és kikapcsolt.
2018. jan. 21. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!