Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy kis probléma a géppel. Játékok hirtelen elkezdtek laggolni 30 fps az osszes jatekban. Altalaban 200 szokott lenni ezert is csodalkoztam. Na mondom ma akkor teszek ra egybuj windowst,meg is volt minden,ujra kellett inditani a gepet. Mondom akkor mar szet is szedem kitakaritom. De amikor ujra osszeraktam bekapcsoltam akkor a monitoron no signal volt,illetve a bullentyu nem vilagit. Ventillatok mukodnek folymatosan de nincs kep,es az usb cuccok sem vilagitanak. Szetszedtem azota tobbszor is, kabeleket kihuztam, ramokat megnezten,egyesevel is kiprobaltam,de ugyan az,semmi.

Mi lehez a problema? Meghalt az alaplap?

Gep:

Amd fx-6100

Gtx1050 ti

8gb ram

Asus m5a78l-mlx3 alaplap



2018. jan. 21. 16:59
 1/4 hypno ***** válasza:
100%

Egy alaplap jellemzően nem megy tönkre egy takarítástól.


Elsőnek azt nézném meg, hogy a 4 pines ATX tápcsatlakozó és a videokártya kiegészítő tápcsatlakozója a helyén van-e.


Ha ez nem megy, akkor úgy próbáld tesztelni, hogy a monitort az alaplap vieokimenetére kötöd, és mindent lekötsz. Videokártyát és HDD-t is.

Csak egy RAM legyen a gépben, meg a processzor a hűtővel.

Ha úgy elindul akkor szépen egyesével kezdheted bővíteni. Memóriával, videokártyával, merevlemezzel

2018. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nyert egyik se. De az az erdekes hogy az usbbe meg nem ad.aramot. A gephaz meg raz. Szov vagy alaplapi vagy tap a gond nem?
2018. jan. 21. 21:00
 3/4 hypno ***** válasza:
Az izgalmas ha ráz a ház, mert oda rázós áram nemigen juthat. A táp földelve van...zt is szétszedted takarításkor?
2018. jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tapot nem szedtem szet
2018. jan. 22. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!