Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy ps4 em és egy játékra...

Van egy ps4 em és egy játékra jött egy update kb 2és fél óra még letölt 24 gb és nagyon felmelegedett. Lehet tőle valami probléma? Vagy normális ha elég hamar melegszik?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha zavar a melegedês, hütsd meg egy ventilátorral.

Bár a kérdésből ítélve egy technikai analfabéta vagy.

Bocs, nem akartalak megbántani.

Egyébként pedig pont annyira melegszik, hogy 5 vagy 6 év múlva bedobja a törölközőt. Ez így van kitalálva.

2018. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért vagyok analfabéta, mert lófasz értelme nincs egy ventillátort mellé rakni a külsejét hűtheti sokat nem fogok vele elérni
2018. jan. 16. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Külső ventillátor olyan mint halottnak a csók, a hő belülről jön, és csak a házon csapódik ki érintésre a melegség, a házat meg hiába fújod, az lehet langyosabb lesz, de a hő generációja ugyanakkora marad.

Mennyire meleg a Playstation? Érintésre? Úgy tudom a Playstationok hajlamosak eléggé melegedni, én annyira nem tudom mert csak PS3-am és Xbox One-m van. a PS3 nagyon melegszik, az Xbox One egyáltalán nem. Rajta tudtad tartani a kezed? Langyos, vagy sima meleg, esetleg már a forróság felé hajlott?

2018. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az alján inkább melegebb, rajta tudom tartani a kezem, de inkább a forróság felé hajlik már. Igaz elég sokat volt bekapcsolva majdnem 3 órát nekem eddig csak pcm volt ami rendesen hűtve van, lehet ezért is furcsálom.
2018. jan. 16. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiemelnétek hol írtam azt, hogy a külsejét kell meghűteni??
2018. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szedjem ketté vagy mire gondolsz ember?
2018. jan. 18. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!