Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagy a gép bizonyos időközön...

Lefagy a gép bizonyos időközönként, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Van egy gép ,amibe minden új ,viszont ahogy megnyitok akármilyen játékot 5-10 perc után lefagy és csak a restart segít neki!


Régebben is volt egy ilyen problémám ugyan ezzel a lappal illetve processzorral ,de azóta már intelt használok, ez a gép egy ismerősömé.

Ha esetleg már korábban érkezett erre megoldás sajnálom !


Processzor: Fx-6300 3,5Ghz

Videókártya: Gtx 1050

Alaplap: Asrock 970 extreme4

Táp: FSP Raider 550W

Ram: 1x 4gb, de próbáltam külön 1x8-cal, és egy másik 1x2Gb-vel, memtest is lefutott!


Minden egyes teszt lefutott 100%-ra és semmi gond, 3DMark,Aida, PerformanceTest is,semmi gond nem volt.

Ahogy belépek például wow-ba ,5 percet fut és freeze, ugyan ez igaz pubg-ra!


Minden próbáltam, legfrissebb bios, driverek fent.


Ram voltage .55 és .85 , ugyan úgy fagy.


Memtest hiba nélkül futott le.


Esetleg valami ötlet?


Eseménynaplót feltöltöttem ide: [link]


(mielőtt a lap szar kommentek jönnének: "régebben is volt ilyen baj egy másik új ugyan ilyen lappal ,nem tudom hogyan oldottam meg, valamit ki kellett kapcsolni, de nem tudom már mit és hol!)

Előre is köszönöm a választ!



2018. jan. 22. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Win 10 volt rajta, most rakom újra win7-re!
2018. jan. 22. 15:27
 2/3 anonim válasza:
Nem lehet hogy a táppal van valami probléma?
2018. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Le kellett tiltani az egyik audio drivert. HD AUDIO DRIVER, eszembe jutott aztán :) De ha akárkinek lenne ilyen hibája , akkor ez megoldja! (ezzel a konfiggal!)
2018. jan. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!