Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyet lenne érdemes nézni...

Milyet lenne érdemes nézni rajztáblából?

Figyelt kérdés
Animáció és rajzok készítésére szeretnék venni rajztáblát asztali géphet kb 30-40ezer forintos keretből. Milyen táblákat ajánlotok? lehetőleg olyanokat kérdezek akik már egy ideje űzik ezt a dolgok, és még az lenne a kérdésem, hogy mi a különbség a Grafikusdigitalizáló és Photodigitalizáló tábla között?

2018. jan. 25. 13:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék mire érdemes még oda figyelni egy ilyen eszköz vásárlásakor, ha komolyan akarom végezni a dolgot, előre is köszönöm a válaszokat
2018. jan. 25. 13:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemesként leginkább egy Wacom intuos medium táblát ajánlanák, csakhogy az 60. Ebből a keretből max small méretre futja, amivel szenvedés a rajazolás, mert túl kicsi. Vagy nézhetsz Huion-t, az olcsóbb, de a minősége is gyengébb. Kb ez a két márka ami labdába rúg, a többi vicc kategória.
2018. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En wacom intuos prot hasznalok small meretben a grafikai munkakhoz, szerintem egyaltalan nem szenvedes dolgozni vele, sot, igy hogy kisebb meg kenyelmesebb is. A/5-os meretnel nem ajanlanek nagyobbat, az csak macerasabba tenne a munkat.
2018. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kisméret jó, én még ezt az A5-ös meretet se használom ki teljesen. Bár az enyém egy Wacom Bamboo, de az a széria már sajnos kifutott, az iskolai gépeken viszont Wacom Intuos small-t használunk, teljesen elégedett vagyok azzal is.
2018. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!