Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop videókártya hiba! Mi...

Laptop videókártya hiba! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves acer aspire 5742G laptopom és elkezdett rendszeres az hiba előjönni, hogy elmegy a kép és pár másodperc múlva visszajön, de utána már újraindításig csak nagyon alacsony felbontáson megy a windows és ilyenkor kilép az nvidia grafikus illesztőprogramból is a gép (gondolom ekkor csak a sima integrált grafikus kártya működik) és csak az újraindítás után áll vissza minden a régibe (grafikus illesztő és felbontás). Ez akkor kezdődött, amikor frissítettem a windowst, de azóta újratelepítettem és most is elég gyakran előjön a hiba. 99%-ban akkor kezdődik hiba, amikor elhomályosodik a háttér és feljön a rendszergazda engedély megadásos kis ablak pl. telepítésekkor. Lehet, hogy csak maga a windows frissítéssel rontottak el valamit, vagy videókárya hardver, vagy szoftver hiba? előre is köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 25. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A laposoknál igencsak elképzelhető hogy az alaplap haldoklik(hány éves, három?), bár nálam például nem szórakozott hanem egyszer csak úgy döntött hogy nem bootol többé és nem ad életjelet. Tehát szerintem inkább szoftver/driver gyanús amit írtál.
2018. jan. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!