Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel core i5 2500-as processz...

Intel core i5 2500-as processzor mellé milyen videókarit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Én egy rx 460-ban gondolkodok a keretnek megfelel de olcsó helyről szeretném venni. Ezen az oldalon feltűnően olcsó nemtudom megbízható-e: [link]

Na most kicsit zavaros a kérdés. Két válaszra is kiváncsi lennék. Hogy az intel proci mellé megfelel-e a vga és hogy ezen az oldalon biztonságos-e rendelni videókártyát mivel feltűnően olcsó.De egyéb olcsó oldalt is küldhettek hogyha van.



#olcsó #intel core i5 2500
2018. jan. 25. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Hogy az intel proci mellé megfelel-e a vga "

Nem CPU mellé veszünk VGA-t és fordítva hanem az adott feladatra és felbontásra kerettől függően.

Ennyiért amúgy nem rossz vétel.

Én innen utángyártott netbook töltött vettem, időben és hibátlan állapotban megérkezett.

[link]

Szerintem nem lesz velük gondod.

2018. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

min

amd RX 560 4GB, vagy GTX 1050ti 4GB, ez alá ne is menj mert 2GB vga ram kevés

2018. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Válasszoló206.

Csak az a baj hogy most nincsen raktáron akkor most hogyha megrendelem akkor fogják kihozni majd ha jön szállítmány nekik rx460-ból?. Második válasszoló: nekem ez bőven elég bf1,gta5,just cause3,watch dogs 2-őre :)

2018. jan. 25. 22:21
 4/14 anonim ***** válasza:
a Procival megvagy elégedve hogy érzed bírja az új aaa játékokat is ?
2018. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A videókártya számít inkább a proci csak kicsit. Meg nemakarom hogy elbirja az ilyen 2018-as játékokat elég hogyha a 3-2 éves játékokat viszi.
2018. jan. 25. 22:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Az RX 560 kb. RX460 2.0 szerintem. Olyan 10% körül lehet köztük a különbség teljesítményben. Ezen az áron ez a kártya ajándék, vedd meg amint tudod. A legolcsóbb (és az csak 2GB-os) RX 460 árukeresőn most 30 000Ft, talán 25, de annál alább nem megy. Azért mondom, hogy megéri, persze ha akarsz erre heteket várni. Ami még elképzelhető, hogy idő közben árat emelnek, persze erről tájékoztatni fognak ha már lerendelted, hogy ne a semmiből emelt ár fogadjon a futárnál.
2018. jan. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézegess használtan kártyákat, a jelenlegi árak és kínálat mellett csak ezt tudom tanácsolni. Pl.: GTX 950 már van 30 ezer körül, ráadásul ez erősebb is egy hangyafaßnyit, mint az RX560, arról nem is beszélve, hogy simán le lehet alkudni 5 ezer ft-ot vagy többet is akár.
2018. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Néztem 560-anokat és tépleg jobb árilag erőben arányzik a kettő. Az lenne a kérdésem hogy a sapphire az jó rx-eket gyárt? És még azt hogy a videókártyáknál fontos az hogy mennyi ventilátor van a vga-ra rá szerelve? 1 vagy 2 vagy 3. Mert halottam valaki szerint számít de nemtudom miért.Talán a jobb hűtés miatt?
2018. jan. 26. 12:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem AMD oldalon a Sapphire a legjobb gyártó, ők kizárólag AMD videokártyát gyártanak.

A hűtése nagyon jó az összes kártyájuknak. Szerintem érdemesebb a két ventilátoros verziókat venni, bár egy ilyen kisebb teljesítményű kártyánál az egy is bőven elég.

2018. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mármint a gtx geforce 1080ti hez képest gyengébb? :D
2018. jan. 26. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!