Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen olcsó proci hűtőt...

Milyen olcsó proci hűtőt ajánlanátok? Vagy jó a gyári?

Figyelt kérdés

Egy i5-4590 lenne az alany. Nagyon sokat már nem szeretnék költeni a gépemre, így nekem bármilyen pár ezres kis CPU hűtő mehtenné. Az a lényeg, hogy ne melegedjen túl játékok közben.

A gépházam alsó tápas, van benne 4 venti, (1 oldalt, 2 elől, 1 hátul).

A mostani i3-as procimat egy gyári hűtővel használom, a hőfokokkal sosem volt gond.

Jó vajon még ez a gyári, amit anno a kis celeronomhoz kaptam, vagy kéne valami harmadik fél által gyártott hűtő?

A keret az tényleg csak pár ezer, netről, azaz eBay-ról rendelnék.



2018. jan. 16. 13:32
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én Arctic Cooling Alpine 11 Pro-t használok i5-2400-on. Ez kb 3000Ft itthon is. Teljesen jól hűti az i5-ömet, és ennek még magasabb is a TDP-je. Halk és működik.
2018. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A GYÁRI normál használat mellett teljesen elegendő.


Normál használat = nem cseszegeted a beállításokat, nem tuningolod, nem húzod, nem moddolod

2018. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Az ég világom semmi ilyesmit nem tervezek vele. Csak néha-néha játszani vele egyhuzamban max 2-3 órát és ennyi :)
2018. jan. 16. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó a gyári is. Nyilván úgy tervezték ezeket, hogy NORMÁL használat mellett, megfelelő tartományban maradjon a CPU hőmérséklete. Ha a helységben ahol használod nincs 40°C és nem egy rakás por a gépház, valamint van vmiféle szellőzése akkor egy gyári hűtő is tökéletesen megfelel.
2018. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!