Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gtx 1050 ti videókártyához...

Gtx 1050 ti videókártyához milyen csatlakozó kell hogy legyen kép a monitoron?

Figyelt kérdés
Kicseréltem a videókártyámat gtx 1050 ti-re és most nem tudom mit kell csinálni hogy legyen kép a monitoron. Eddig vga-val csatlakozott, de ugye ezt most nem lehet. A monitoron van hdmi.Van hdmi kábelem bedugtam a gépbe és a monitorba de akkor sincs jel. Milyen átalakítót vegyek?
2018. jan. 28. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A kártyába dugtad a HDMI-t? Nekem is volt ilyen. Van, hogy 10 percig sincs kép hiába van minden jól össze kötve. De ez csak az első bekapcsoláskor. Minden esetre HDMI a kártyába másik vége a monitorba
2018. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kártyába dugtam igen full hd tv monitoron van hozzáadtam a készüléket a menüjében is. akkor megpróbálok várni vele.
2018. jan. 28. 09:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül olyan fajta, aminek még 6 pines tápellátás is kell, azt se felejtsd bedugni.
2018. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy 6 pines-e? Aki összerakta ott működött csak most nem jó az én monitorommal, de őt most nem érem el. Van különbség hdmi kábelek között? Arra gondolok hogy a ez a monitor full hd-s és a hdmi meg nem kompatibilis vele. Vagy ilyen nem létezik?
2018. jan. 28. 10:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Működnie kellene pedig. Kiválasztottad a bemenetnél is a hdmi-t? A kábel szerintem mindegy,hogy milyen,nekem is ilyen tescoban,media marktban vásárolt noname kábeleim vannak és működnek. Gtx1050 ti van nekem is. Monitorra dvi kábellel van kötve,tv-re hdmi-vel.
2018. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez tv monitor meg van csinálva hogy tudok váltani a tv és a számítógép között. Eddig ugye ha számítógépet akartam a vga-ra kapcsoltam. Most ez nem játszik. Összedugtam a kábeleket a gépbe minden jó de továbbra sincs jel. A tv-t tudom nézni. a kábel mind a két vége hdmi, egyik fele a kártyában a másik a monitorban a bemenet kiválasztva hozzáadva és nincs jel. Szerintem én csinálok még valamt rosszul csak tudnám hogy mit.
2018. jan. 28. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Videokártyán,vagy windows-on belül valami beállitás esetleg? Bár ha jól emlékszem én nem csináltam ilyesmit,ahogy rákötöttem tv-re hdmi-vel csak annyi dolgom volt,hogy a tv-n beállítottam a bemenetet és működött. Így látatlanban fogalmam sincs sajnos,hogy mi lehet a gond.
2018. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy próbáltál segíteni. Kiderült, hogy a házba nem lehet tökéletesen beilleszteni a hdmi csatlakozót és ezért nem érzékelte a monitort. Így most a dvi-be van bedugva a hdmi egy átalakítóval.
2018. jan. 28. 14:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem,akkor végülis megoldótott. El nem tudtam képzelni,hogy mi lehet a gond,de most már tudjuk.
2018. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!