Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop hangos ventillátor?

Laptop hangos ventillátor?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lapim (asus k53ds)ventilátorja nagyon hangosan dolgozik. A hangos tényleg hangost jelent... megpróbáltam,kitisztítottam,de nem használt semmit.. hőmérséglete 60°C körül mozog (ez sem egészséges),.. Mit tehetek ezzel?



2018. jan. 30. 23:39
 1/8 anonim válasza:
Biztos van vagy 5-6 éves igaz? Szerintem érdemes lenne újrapasztázni a procit, valószínű hogy elöregedett a paszta, illetve nem tudom mennyire szedted szét de a hővezető lamellákat is érdemes átfújni a megbúvó szöszcsimbókok miatt.
2018. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudja újrapasztázni a procit, nem kivehető, rá van forrasztva az alaplapra. Max ha kiforrassza.


kérdező, szedd szét amennyire tudod, de jelöld meg mit honnan veszel ki. Majd fújd ki finoman sűrített levegővel. ventit stb.


Nincs esetleg valami alkalmazás ami dolgoztatja a procit?

2018. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A procit nem kell kivenni a pasztázáshoz...
2018. jan. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
cseréld ki a ventilátort. azért hangos mert megkopott a persely.
2018. jan. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szétszeded, sűrített levegővel kipucol, venti csere (addig jó még zúg, ha már nem akkor az már szívás, láttam laptop alaplapot átolvadva nem szép látvány), paszta.

Ha nem tudod megcsinálni szerviz.

2018. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pasztázást ma megcsinálom,ma hozattam pasztát.


A venti működik,de nagyon hangos. Kifújatáson már túl vagyok...

2018. jan. 31. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2500 Ft hozzá egy új venti ebayen.

[link]

2018. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ebbe ha egy más fajta hűtőt teszek,nűködhet? Kialakításilag ugyan az,annyi a különbség,hogy nem 4 pines,hanem csak 3 pines... működne azzal átmenetileg?
2018. febr. 1. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!