Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek meddig marad...

Szerintetek meddig marad "használható" egy FX processzor játékokra?

Figyelt kérdés
4 mag 4 szál, 6 mag 6 szál, 8 mag 8 szál... Mit gondoltok? Meddig lesznek elegek ezek játszani? Ha az ember szeretné kihúzni amíg lehet a Ryzen-re váltás akkor mégis mire lehet számítani?

2018. febr. 1. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kis OC-t rátolsz akkor szerintem még bírja egy darabig.Bár vannak játékok amik inkább a procit zabálják szóval nagyban játékfüggő.
2018. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp ne vegyél Ryzent FX-et vegyél mindenképp az FX 9590 egyenlő erős az i7 6800k-val!
2018. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: Ez vicces volt. :D
2018. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:
Igen, kedves 2-es... eléri az i7-2600 szintjét alapjáraton, mindössze 220W TDP mellett, ami igazán nagyszerű! Azt meg hogy hol van teljesítményben egy Ryzentől, azt ne is emlegessük.
2018. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még a Ryzen 2-ig teljesen vállalható lesz egy 8 magos példány. Azok hellyel-közzel egy G4560 teljesítményét hozzák, ami egész korrekt belépőszintű processzor.
2018. febr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az intel fan hozzászólások nem ide valók. Nem ez volt a kérdés. A többi választ köszönöm. Ha jól értem arra tippeltek, hogy egy éve még van azért az fx processzoroknak. Már ami a játékokat illeti.
2018. febr. 10. 12:14
 7/8 MGéza ***** válasza:
Hol láttál te itt Intel fankodást? Csak mert leírtam a tényt? Atya ég, hogy legyen valami reális összehasonlítási alap azért írtam...! És igen, a Fx széria még nagyon nem idejét múlt, túlzás azt állítani, de 9590-nek kb semmi értelme sincs.
2018. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint félreértettelek. Elnézést. A válaszod köszönöm.
2018. febr. 10. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!