Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Le tudok tölteni az internetrő...

HulbanTamas15 kérdése:

Le tudok tölteni az internetről egy nvidia videókártyát amikor nekem intel videókártyám van?

Figyelt kérdés
nem nagyon értek a videókártyákhoz ezért kérdezem.

2018. febr. 7. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hogyne, még memóriát is. [link]
2018. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azért az megvan, hogy a videokártya egy kézzel fogható dolog, míg te egy programról beszélsz, ugye?

A válasz természetesen NEM, maximum webshopból lehet rendelni egyet, de az nem letöltés.


Amiről te beszélsz, az jó esetben a processzor IGP-je, egy kis elkülönített rész, tehát a gép nem tartalmaz valódi, úgynevezett dedikált videokártyát.

2018. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ede1219 ***** válasza:
1-es nekem több mint 32GB kell!
2018. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak remélni tudom, hogy a kérdés komoly, mert viccnek elég gyenge.
2018. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a driverre gondol.
2018. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 meszike91 ***** válasza:

A videokártya egy hardver a számítógépedben. A programok amiket le lehet tölteni, azon csak a hardver működését biztosítják. Ha nincs meg a hardver akkor nincs minek a működését biztosítani.


Ergo nem fog működni.

2018. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg szeretném már egyszer letölteni azt a vörös ruhás nőt a mátrixból és installálni a saját szimulált valóság szoftveremben.

...csak, hogy lecsapjam ezt a magaslabdát. A kérdésre válaszolva, a videókártya az egy alkatrész a laptopodban vagy az asztali számítógépedben, nem egy szoftver. Ha a videókártyához való vezérlőszoftvert akarod letölteni, csak rosszul fogalmaztad a kérdést, azt az nvidia honlapján tudod megtenni: [link]

...de ehhez tudnod kell a kártya pontos típusát.

2018. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kvcsemmanuel ***** válasza:
Hogyne.Meg az ashrok vagy nikon hangkartyat is le lehet tolteni de csak az Nvidia-tol.
2018. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!