Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Keletkezhet probléma abból ha...

Keletkezhet probléma abból ha különböző márkájú ramokat rakok a gépbe, de az órajel megegyezik?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakhatsz különböző márkájú RAM-okat a gépbe, de a legjobb teljesítmény érdekében ajánlatos, hogy az órajel és az időzítésük megegyezzen.
2018. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És még akkor sem garantált a tökéletes kompatibilitás, legalábbis én így tudom. A legbiztosabb az az, ha kit-et veszel, na persze nem állítom, hogy csak azt szabad. Javarészt úgy ahogy az előző mondta jó lesz.
2018. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még márkán belül is lehetnek problémák ha KIT-ben vetted a memóriát. Nem véletlen adják párban őket, ha dual channel-t akar az ember így érdemes beszerezni.

De egyébként egy próbát megér, nekem általában működni szokott a gép, különböző márkájú, sőt eltérő órajelű memória modulokkal is. A nagy kérdés itt a dual channel mód.

2018. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, ezekre figyelek, szerintem kipróbálom, köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 8. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!