Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent ez a kék halál szöveg?

Mit jelent ez a kék halál szöveg?

Figyelt kérdés

Itt hagytam a gépet mikor visszajöttem ezt irta ki. Ha jól emlékszem. Minek a meghibásodására utal? Ujra indítottam azóta semmi gond


Válaszokat előre is köszi :)


[link]


2018. febr. 9. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy mit írt ki??


Hogy


"Mit jelent ez a kék halál szöveg?" ?


Vagy


"Ha jól emlékszem." ?


Vag mit?

2018. febr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, könnyebb az írásmódba belekötni, mintsem értelmes választ adni. Egyértelmű amit kérdeztem csak a telefon belejavított.

Itt hagytam a gépet. Mikor visszajöttem ezt írta ki, ha jól emlékszem.

Azaz nem emlékszem betűről betüre mindenre, csupán rákerestem googlen és szinte biztos, hogy ez volt.

Alul a sok kék betű nem a kékhalál akar lenni, hanem egy link, ahol egy fényképet találni.


Elnézést a lebutított válaszért de az ilyen majmok felhúznak.


Nem értek a számítógépekhez annyira, hogy tudjam mit ír ki. Elnézést!


A további értelmes válaszokat köszönöm

2018. febr. 9. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ok, de azt még mindig nem tudom, hogy mit írt ki. A böngészőmben le vannak tiltva a képek.
2018. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A személyeskedésről pedig...


Inkább lennék majom, mint hogy egy kasztba tartozzak veled. :)

2018. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Arról én tehetek, hogy nálad le vannak tiltva a képek? Akkor inkább ne kommentelj ide, és ne engem nézz hülyének, hogy rossz linket adtam, mert a 3 adott válasz miatt más azthiszi, hogy kaptam értelmes kommentet és be sem lép segíteni :)


Aki meg belépne ide és tud segíteni:


*** Hardware Malfunction

Call your hardware vendor for support

NMI: Channel Check / IOCHK

*** The System has halted ***

2018. febr. 9. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Most jelöld ki a hibaüzenetet, másold a vágólapra, majd illeszd be a böngésződ címsorába, és nyomj egy entert! A válaszok ott fognak sorakozni pár másodpercen belül. Örülök, hogy segíthettem! :)
2018. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!