Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer laptop mindennapi használ...

Acer laptop mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

Milyen Acer laptopot ajánlotok mindennapi használatra? Böngészés, torrentezést (valamikor 0-24-ben) gond nélkül bírja, illetve az alapvető programok (word, excel) azonnal nyíljanak meg kattintásra, gyorsan bootoljon, SSD lehetőleg legyen (128gb elég), billentyűzet világítás legyen benne. Nagyjából ezek az elvárásaim (szerintem nem sok), viszont ha néha játszani támad kevem azt is bírja. Nem gyakori, hogy játékra használnám, csak azért ne szaggasson rajta a játék (nem kell kell fullon, 500fps-el futnia).


Én konkrétan az Aspire 7-es sorozatot néztem, mert azok elég jól néznek ki. Nem nagyon értek hozzá, azért kérdezek itt. I5-ös proci elég manapság?



Ja és 250-280 ezer forint a keret.


Továbbá várom a véleményeket arról, hogy egy hasonló elvárásoknak megfelelően egy asztali gépet gazdaságosabban össze lehetne rakni, ha a hordozhatóság nem fontos?


Köszönöm!



2018. febr. 9. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy évente 1x vagy naponta 10 órát akarsz játszani. Akarsz játszani akkor mindenképp normális vga kell bele hiába csak ritkán. Nem így megy...
2018. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ne vegyük figyelembe a játékot, csak az alapvető dolgok fussanak rendesen (Office, photoshop, és videó rendeleréssel is birkózzon meg)
2018. febr. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!