Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép mire elég?

Ez a gép mire elég?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy gépet: [link]


Az lenne a kérdésem, hogy ez mire elég manapság? Főként böngészésre, emailezesre kellene (ezeket villámgyorsan) , és videó vágásra (1080p).

Játék abszolút nem szempont, nem szoktam játszani.


Tudom, hogy sokan mondják, hogy előre összeállított gép nem éri meg stb. de sajnos nem értek hozzá.

Ha esetleg esetleg valaki szánna időt összeállítani nekem egyet, megkoszonom.


UI.: tudom sok hasonló kérdés van, de legtöbbnel a játék a fő szempont, nekem az abszolút nem releváns.


2018. febr. 10. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

GIGABYTE Z370P D3

i5-8400

16GB DDR4 2400MHz RAM

ADATA XPG SX6000 256GB M.2

Toshiba 2TB 64MB 7200rpm SATA3 DT01ACA200

be quiet! Pure Power 10 300W

valami olcsó házzal


200k környékén valami hasonlót lehetne kihozni, de ha sok, még lehet belőle faragni. Előre összerakott gépet én sem tanácsolok.

2018. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, arra figyelj, hogy ATX laphoz nehogy véletlenül mATX méretű házat vegyél, nem fog elférni benne. Fordítva persze jöhet, ha kisebb a lap, az belemegy a nagyobb házba is.
2018. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leginkább semmire, mert egy büdös szót nem írnak a tápról, tehát egy ipari hulladék lesz benne.
2018. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

PCX-en próbálgatok összerakni egy gépet magamnak, milyen táp van ami nem "ipari hulladék"?


Egyébként a komplett PC-k is konfigolahtók ha jól tudom, tehát ha csak a táp a gond az cserélhető, nem?

2018. febr. 10. 12:14
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként a tápon kívül mi a baj a géppel? Megnéztem a benne lévő alkatrészek árát külön külön, és nagyjából ugyan ennyire jött ki (kicsit olcsóbban, de ebbe benne van az össze szerelés is).


Ha csak a táp a gond, azt lehet módosítani!

Ahogy elnéztem, a VGA, a proci és a RAM is elég korszerű benne.

2018. febr. 10. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!