Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor bedugom a netkabelt a...

Amikor bedugom a netkabelt a laptopomban nem kattan, ki lehet ezt javitani?

Figyelt kérdés
Sosem kattogott mar amikor ujonnan megvettem akkor sem, nem ertem hogy lehet igy tervezni valamit, es lenovo laptop meghozza. Ki lehet cserelni esetleg azt a csatlakozot hogy kattogjon vagy furni bele egy kis lyukat ahova be tud kattanni?

2018. febr. 13. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kábelen lévő csatlakozóról nincs letörve esetleg az a pöcök? Nekem az gyengült el rendszeresen.


Ha a laptop csatlakozójából valóban hiányzik az a rész, amibe beakadna, akkor azt nem tudod javítani. Fúrás-faragással meg nagyobb az esélye annak, hogy kárt teszel benne és tönkremegy, mint hogy "megjavítod".

2018. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kabel nincs letorve, mert 2 gep van, a masikban kattan.
2018. febr. 13. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a laptop aljzata a hibás, emiatt én nem cseréltetném.
2018. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem hiba, hanem pont "feature".

Valószínűleg azt a célt szolgálja, ha valami miatt hirtelen erőhatás érné a cat5-os kábelt (valaki keresztülesik rajta) akkor a csatlakozó oldjon ki, ne a gépet rántsa le az asztalról.

2018. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!