Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LAPTOP a processzore ment tönkre?

LAPTOP a processzore ment tönkre?

Figyelt kérdés

Adott egy laptop,ami nem ad képet csak zúg.

A ledek világítanak,a ventillátorok szépen működnek. Windows hang,vagy hasonló nincs szóval gondolom nem kapcsol be a laptop. A Memória 100%-os,próbálva van a másik gépemen. Külső monitorral is próbáltam,de semmi.

Pontosan nem tudom milyen proci van benne,a bátyám adta még tavaj és nem foglalkoztam vele. Annyit tudok hogy a proci beépített. Ami még gynús hogy ha töltőre csatlakoztatom szépen világit a narancs szín. Rajta hagyom kb 1órát leveszem a töltőt,és nem kapcsol be! Csak ha a töltő rajta van.

ASUS V5 series,SERIAL Z5WV2.


Válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 14. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag sosem megy tönkre a processzor, ez alaplap hibának tűnik
2018. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
újra kell golyózni a processzort ,ez csak szerviz tudja megcsinálni akinek van BGA rework station gépe ...
2018. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!