Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik ilyen wifi modul?

Létezik ilyen wifi modul?

Figyelt kérdés

Létezik olyan wifi modul PC-hez, ami egyszerre alkalmas wifi-n való netezésre, és SIM foglalat is van benne?


Tehát, ha úgy van akkor wifit használnék, ha pedig olyan helyen lennék ahol nincs wifi, akkor mobilnetet is tudna használni (4G).



2018. febr. 14. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha PC alatt asztali PC-re gondolsz, akkor ilyenről én még nem hallottam. Kerestem, de nem is találtam. USB-s 4G modemből milyen hátrányod származna? Ugyanúgy fog működni.


Laptophoz természetesen létezik miniPCIe csatlakozós modem, de ehhez eleve olyan laptop is kell, benne előre kiépített antennákkal.

2018. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

USB stickre gondoltam, ami ilyen 2az 1ben,de en se talaltam, szoval valoszinuleg nem letezik.


Azert koszi a segjtseget:)

2018. febr. 14. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!