Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Semmit nem ismert fel a gépem...

Semmit nem ismert fel a gépem bekapcsoláskor, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Ahogy bekapcsoltam a gépem, furcsálltam, hogy a monitoron semmi nem jelenik meg. Kikapcsoltam a monitort, vissza be, semmi. Kihúztam, majd visszadugtam, és akkor már felismerte. Majd zenét hallgattam, és a monitor hangszórója adta a hangot, nem az alapértelmezettnek beállított füles. Viszont semmiféle alapértelmezést nem állítottam vissza. Ki lettek volna húzva ezek a dolgok, vagy mi történhetett? Először a billentyűzet sem reagált, viszont azt nem kellett le- és visszacsatlakoztatni.

2018. febr. 19. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a kép átvitelére szolgáló kábelen kívül nincs mással összekötve a gép és a monitor, akkor gondolom HDMI kábelt használsz. Az képes hangot is átvinni. Próbáld meg, hogy nem HDMI kábellel kötöd össze.
2018. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, HDMI kábelen fut a hang is, használom is a monitor hangszóróját is, csak ugye nem az az alapértelmezett, csak akkor, ha a fejhallgatót kihúzom..
2018. febr. 19. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt mondom. Ha kiiktatod a lehetőségét is a hangátvitelnek akkor nem fogja tudni használni azaz valószínűleg a legközelebbi elérhető hanglejátszásra alkalmas eszközre küldi az audio jelet a gép. Szóval, HDMI felejtős, próbáld DVI-al összekötni, ha van talán VGA, bár az nem hinném, hogy van a monitorodon. A DisplayPort ugyanaz, az is tud hangot átvinni, szóval azzal se próbáld.
2018. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!