Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egért szeretnék vásárolni.!?

Egért szeretnék vásárolni.!?

Figyelt kérdés

limit valahol. 15k-28k közt lenne.

De nem tudom milyet. És ebbe kéne a segitség, Segitesz ??? Ty


2018. febr. 19. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha mesz vasarolni, vegyel egy helyesirassal foglalkozo konyvet is!
2018. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit fogsz csinálni vele? Milyen fogásod van? Minden egér másra van kitalálva. Vannak egerek mmorpg-hez, millió darab oldalsógombbal, de vannak olyanok is, amin semmi sincs, viszont a szenzora piszok jó. Van, amelyiket ha dobálod, akkor se megy tönkre soha. Különböző fogáshoz különböző kialakításúak az egerek. Balkézzel használható egerek is vannak (iykwim). Vannak olyanok, amikben beépített processzor van és ram, makrók tárolására. Vezeték nélküli egér is hasznos lehet sok esetben.


Ja meg ami a legfontosabb, a legtöbben 16 millió szín közül tudod kiválasztani, hogy mivel égesd ki a retinád.

2018. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lolozni akarok csgo jobb kezes vagyok. Jól nézzen ki. De lehetőleg Legjobb legyen játékra
2018. febr. 19. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csgo, akkor itt nézelődj: [link]


Én csak kiindulási alapnak használnám, de ha nem akarsz sok energiát fecőlni bele akkor csak árukeresőn keresd ki mindegyiket.

2018. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy jól nézzen ki? Minden ilyen csili-vili egér egy rakás f0s.
2018. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!