Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az összeállítás elég lesz...

Ez az összeállítás elég lesz 3440x1440-es játékhoz illetve a blenderen is csinálok néha 1-2 dolgot?

Figyelt kérdés
[link] [link] [link] [link] [link] [link] talan ez is eleg tapegysegbol: [link] vagy ez: [link] de hanem akkor ez: [link] Vagy ez: [link] a deepcoolt nem akartam linkelni én erre gondoltam: [link] [link] [link] Nos azért nem i7 hanem i5 ! Mert az i7-et kimondottan munkára az i5-öt meg kimondottan játékra terveztek ! Illetve a blenderen csak 1-2 dolog lenne amit a 8.gen i5 is meg tud csinalni ! Illetve most nekem kel a 10 TB hdd nem akarom most le írni miért de szükséges vga-bol pedig olyat kerestem aminek jobb a hűtést mint egy átlag Asus vagy msi vagy giganak a gigabyte Aurus és e között gondolkodtam amit be linkeltem de a gainward-ra esett a választásom ! Attól meg , hogy itthon nem olyan ismert jobb a giganal eleve XFX-et akartam venni de az nincs 1080 ti-bol az meg jobb mint a gainward ?!

2018. febr. 20. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Azon a felbontason el fognak menni a legújabb játékok ultran 60 fps-el persze itt most nem az ultimate max grafra gondolok csak csutka ultrára! Persze egy Project Cars 2 elmegy max-on is de egy AC Origins csak ultran! Illetve blenderhez is elég lesz a dolog ! A vga markakrol meg annyit , hogy xfx-et ne vegyél mert ugyanolyan szar mint annak idején a VTX meg persze a VTX3D! És a gainward is jó de inkább a giga aurust nem azért mert az giga de annak jobb a hűtése az aurus modellnek !
2018. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!