Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a PC-vel el fog futni a...

Ezzel a PC-vel el fog futni a Fortnite és a legújabb játékok?

Figyelt kérdés
Proci: Pentium g2120 3.0.50 GHz amit nem értek miért ennyin megy mert ennek a procinak 3.1 GHz kene mennie ez meg ugyan annyian megy mint a Pentium g2030 egy kicsit gyorsabb mert az simán 3.0 GHz-n megy de hiába az a 0,0,5 GHz az 0,5 fps előny bár szerintem az a 0,1 GHz sem hozott volna sok fps-t na mind1 Ram: 9 GB ddr3 videokartya: GeForce GTX 560 ezt a kártyát annyira nem ismerem 1-2 véleményt írhatna róla valaki de biztos jó mert egy GTX-nek a 60-ás modellje ha meg a gyártója az Palit a vga-nak erről azt hallottam valakitől ,hogy elég jó a hutese meg ismert gyártó is legalábbis annyira nem mint az Asus ,giga,msi de jobban mint a sapphire tényleg jó a hutose a Palitnak meg nem hangos mert az msi az jó azt tudom de pl a haverom kfa2-s GTX 670-e úgy zúg mint egy traktor a na M1 lényeg ,hogy 10k-ért vettem a vga-t ! A tapegyseg az meg egy ms-tech 650w . És ezekkel a játékokkal játszanak GTA 5, Deus EX, Tom Clancy’s Wildland, Subnautica full game , Forza Horizon 3, és motorsport 7 , sw battlefront 2, Evil Within 2, Outlast 2, AC origins ,AC rogue ac unott , cs:go , BF 4 ,Far Cry 5, Crysis 3 de legelső sorban a Fortnite el fog menni és a többi fent említett játék is?

2018. febr. 21. 19:32
 1/6 Tomorrowland válasza:
Mennyi a max amit kiadsz gépre?
2018. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
52k-ért adják
2018. febr. 21. 20:45
 3/6 A kérdező kommentje:
És a max 55k
2018. febr. 21. 20:45
 4/6 Tomorrowland válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=j81Xnh97fIc

Kicsit több de tökéletes

2018. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Az a videokártya harmatgyenge. Egy erősebb integrált már elveri, 10 ezer forint a kukába. Mai játékokhoz a legrosszabb esetben is nézz egy gtx660-at. Az már megüti a minimális gépigényt, de még nem nevezném jónak.


A processzorral meg örülj, ha egyáltalán ELINDUL a játék.

2018. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én 720 very Lőw-on 24+ fps-el jatszanek arra sem elég ?!
2018. febr. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!