Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a számítógépen lehet...

Ezen a számítógépen lehet játszani/videózni/stream-ni?

Figyelt kérdés
A gépem már meg van de eddig még soha nem játszottam rajta! Csak a battlefield 1-el játszók amit elvisz full HD Low-médium-on meg a cs:go-t amit 2560x1440 max-on visz 80-100 fps-el! A gépbe van egy Intel Core i3 4360 proci , ez nem olyan rossz kb egalba van az i3 6100-al tan egy kicsit gyengébb de attól meg viszi az új játékokat , van benne 8 gb ram ami már nem minden mai játékhoz elég ! És egy GTX 570 2560mb-s Vga ami pl az AC Origins-hez már biztos kevés a videókat 720p 60 fps-be akarom gyártani meg a live-kat is de live-ot max szerintem a gta5-rol tudok! Illetve elviszi a legújabb játékokat is ez a gep mondjuk a Pubg-ot 720p-n very low-on , a Prey 2017-et meg akar nagyobb felbontason is?!

2018. febr. 23. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
35%

videokártya hulladék.

jó táp kell

nekem i3 6100 volt megvoltam vele elégedve .

GTX 1050 legalsó kategória, streamhez sok memória kell,és nagy internet

2018. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!