Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a géppel el mennek a...

Ezzel a géppel el mennek a játékok full HD-ba?

Figyelt kérdés
Full HD-na azt tudom, hogy el mennek ! De milyen grafikai beálitasokon? Low,médium,high,ultra,max nekem minimum olyan medium vagy medium-high bealitas kene! Ez a konfiguráció lenne:I3 8100, 12 gb ram , cooltek value cvse 550w tapegyseg zalman z9 neo gephaz Samsung 960 pro 250 gb SSD , 2 tb purple hdd, GeForce GTX 1070 videokartya , AOC Q2577PWQ monitor! Előző gépembe GTX 660 2 gb vga meg x4 athlon 845 proci 5 gb rammal ! Tudom pl vga-bol is itt van a GTX 2xxx széria és onnan Kellett volna valamilyet vennem de az túl drága lenne lehet ez a vga is került 200 Ft-nél drágább volt : [link] Akkor a 2xxx-ek meg drágábbak lettek volna azon a régi gépen 1360x768-ba tudtam játszani low grafikan mostmár jobb minőségbe szeretnek játszani ez a gép jó lesz?

2018. febr. 23. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Menni fog a Highon is.
2018. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nem adtam volna ki 200k-t egy GTX 1070-re, tavaly még 180k-ból 1080-at lehetett venni.

Tápegységet mindenképpen cserélném.

És remélem tudod, hogy alaplap is kelleni fog,

2018. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alap lap is van csak elfelejtettem írni és ultran vagy max-on nem fognak elmenni a játékok ! Amúgy meg ez az alaplap ; Msi Z370-A Pro !
2018. febr. 24. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:

asus választanék videokártyából és alaplapból

[link]

[link]

nem tudsz venni hardverapron nézz szét videokártyaügyben

[link]

2018. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért a zotaccal mi a baj ? Az Asus mennyivel jobb nála pl videokartyanal ! Mondjuk az Asus az drágább a zotac-nál de ez a zotac is 3 ventis viszont ha tényleg jobb az Asus akkor meg gondolom a dolgot ?! Mert a zitac az rossz?
2018. febr. 24. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!