Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egérrel van probléma vagy a...

Egérrel van probléma vagy a géppel?

Figyelt kérdés

Segítségre lenne szükségem, mert ha nem használom az egeret mondjuk 1 percig, akkor utána 2-3 másodpercig kell huzogatnom mire megmozdul, azt utána működik rendesen, amíg megint esetleg nem nyúlok hozzá legalább fél percig, idegesítő és fogalmam sincs, hogy ezt mi okozza, hogy egérrel van a gond vagy a géppel


Illetve van még valami, ez viszont biztos egér probléma lesz, szinte minden alkalommal duplán kattint vagy akár sokkal többször, volt példa egyszerre 17-re is :D erről már hallottam valamit, valami mikrokapcsolóval van probléma vagy nem tudom, tudna nekem valaki segíteni, hogy mit tegyek ?



2018. febr. 23. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Jóltippelek, hogy drótmentes egér?

A duplakatton forrasztópákával tudsz segíteni, ha van cserealkatrészed....

2018. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem jó tipp

Sajna nincs hozzá cserealkatrészem.


Az egerem ilyen:

[link]

2018. febr. 23. 14:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Hupsz nem jó linket küldtem, uRage egerem van, de nem pont ez a fajta, de talán lényegen nem változtat.
2018. febr. 23. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Hama?


HAMArhavagy megveszed.


Hulladék márka, vegyél valami normális egeret pl Logitech, A4Tech, Genius...

2018. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, marha vagyok akkor, de az első kérdésem válaszára még mindig kíváncsi vagyok.
2018. febr. 23. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem volt egyértelmű. Egér probléma, mivel a Hama gyatra minőségű cuccokat gyárt.
2018. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!