Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kingston SSDNow UV400 120GB...

Davyd9206 kérdése:

Kingston SSDNow UV400 120GB SATA 3 SUV400S37/120G vettem pontosan egy hete és ma be következtet azt első fagyás?

Figyelt kérdés

Kezdjetek attól tartani,hogy meg hal az SSD mert olvastam egy ilyen hozzászólást

"sHasonlóan jártam egy Kingston HyperX-el. Egy darabig csinálta, a sokadik fagyás után pedig már nem indult többet, kiírta hogy No Boot Device, és egyáltalán megszűnt létezni az SSD"


2018. febr. 23. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs garancia?
2018. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen van,csak akkor leszek szarba el küldöm ők el kezdik tesztelni,és jó akkor hülyének fognak hinni, és amikor tényleg gond lesz vele akkor meg nem fognak velem foglalkozni.


Ezért is szeretném meg tudni, hogy akkor kezdjek intézkedni és küldtem vissza vagy még várjak??

2018. febr. 23. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, egy hozzászólás miatt temeted az SSD-et.

Az egyáltalán nem biztos, hogy miatta fagyott le a rendszered. Rendszernapló, HD Sentinel, hogy vélekedik?


Megnyugtatásodra: Kingston SSD V300(az egyik leghitványabb) 5 éves, 54 TB írt adattal, köszöni jól van.


Győződj meg róla mi okozta, mielőtt garanciáztatod.

2018. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!