Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangfal vagy számítógépes hiba?

Hangfal vagy számítógépes hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Egy ideje már nem működik rendesen(kontakt hiba,mindig forgatni kellett a jacket,hogy érzékelje a gép mert ha mozdítottuk rajta már nem is érzékelt semmit)

Tegnap is így tettem,forgattam stb,majd egyszercsak "digitális hangról" a "hangszóró"ra váltott.Ilyenkor jó ugye,de hang így sem jött ki belőle.Kipróbáltam a telefonomon,a lakótársamén is,ott szólt.

Gondolom a pc-vel van gond,esetleg valami ötlet,mi lehet ez?Hogy lehet orvosolni?



2018. febr. 24. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha alaplapi a hangkártya, és kontaktos lett, akkor alaplap csere, vagy külső hangkártya beépítése (van PCI-Expresses, USB-s, stb.) a megoldás.


Ha a hangszóró telefonnal működik akkor a fenti hibamegoldásokat lehet használni.


Egy új alaplap (ha mezei, egyszerű) akkor olyan 20-30 ezer között van, míg egy hangkártya olyan 3-4-5 ezerért már jót adnak (ezek az usb-sek). PCI-E hangkártyát 8-16 ezer forintért már adnak (ezeknek nyilván jobb a minőségük, mint egy alaplapinak, vagy mint egy USB-s hangkártyának, ezt érdemes lenne megfontolni!).

2018. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen alaplapi,külső hangkártya beépítés hogy zajlik?Vagy bízzam inkább egy szerelőre?
2018. febr. 25. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!