Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A füldugó típusú fülhallgatókn...

A füldugó típusú fülhallgatóknál mennyire számít, ha olcsót veszek belőle?

Figyelt kérdés

Az in-ear ről beszélek, ha azt úgy hívják.

Elméletileg ezek nem esnek ki a fülből.


[link]


Elsősorban amikor ezeket nézegettem, a drágábbak egy (olcsóbb) hangfal árában voltak, azért hajlok az olcsó felé.



Másodsorban, a fejhallgatókon tudom, hogy a mikrofon a fülhöz közel van rögzítve és onnan hajlik. De a mikrofonos fülhallgatóknál a mikrofon hol van és hova kell rögzíteni?


2018. febr. 24. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem minden fejhallgatón és fülhallgatón van mikrofon. Természetesen a fülhallgatóban is ugyanaz változik az ár függvényében, mint a fejhallgatóknál: a hangzás és a felépítés minősége. Ha csak telefonáláshoz kell, akkor teljesen mindegy, túl sok élménytől nem fosztod meg magad. Ha a zenehallgatás és egyéb szórakozási formák miatt szükséges, akkor célszerű drágábbat választani, hiszen az értelmes fülhallgatókhoz szoktak adni minimum két év garanciát, így jó esetben nem kell sűrűn cserélni.
2018. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


Azt értettem az olcsó-drága dilemmán, hogy hamar elromlik vagy nem hallatszik a basszus eléggé.


Ha pedig VAN rajta mikrofon, az hol helyezkedik el az ilyen fajta fülhallgatókon?

2018. febr. 24. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában ott, ahol a két vezeték összeér, félúton. De ez modelltől függ.
2018. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam én is, de milyen alakú a mikrofon? Hosszúkás, mint a fejhallgatóknak?
2018. febr. 24. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez az adott cég designerétől függ.


[link]


Például így néz ki egy mikrofon (jobboldali hosszú fekete)

2018. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval a baloldali hosszú fekete a hangerő szabályozó és az egész jobboldali a mikrofon?
2018. febr. 24. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Például. De rengetegféle design létezik.
2018. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ezek a mikrofonok is annyira érzékenyek, mint ameennyire drágák?
2018. febr. 24. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Az érzékenység ettől nem függ. A mikrofonon meg szeretnek spórolni, de azért a telefonokba építettektől nem rosszabbak. Az ára inkább a hangszóró minőségével van összefüggésben, egy drágább fülhallgató nagyon jól szól.
2018. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!