Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdvözlök minden partneremet!...

Trenka Tibor kérdése:

Üdvözlök minden partneremet! Téma, Blu Ray. Kicsit idegen vizekre evezek. Érdemes eme optikai tárolóra váltani, ill. beruházni?

Figyelt kérdés

Kicsit lemaradtam informatikai dolgokban, egyéb elfoglatságok miatt. Nagy tárkapacitás, eddig ok, de hosszútávon használható? Nem látom, hogy igazán elterjedt lenne.

Háttértárolóként használnám, nem médiára. Vegyek, vagy ne ilyen írót, vagy maradjak a DVD-nél? " Hilfe " egy öreg amatőr! Bizonytalan vagyok.

Köszi a válaszokat, Űdv: Tibor.



2018. febr. 28. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy nagyobb méretű merevlemezt vennék.
2018. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább külsős tarhelyben gondolkodnék, bluerayben egyaltalan nem, amennyire reklámozva volt anno annyira nem lett belőle semmi, egy külsős hdd-t hozzákapcsolsz barmihez de blueray-es lejatszó annyira nincs elterjedve, felejtös, várni arra, hogy fene tudja mennyi gigát összegyűjts és kiéges ugyan felejtős
2018. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondjuk egy külső merevlemezzel jobban járnál.

Vannak már elérhető áron egész jók.

2018. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tárold floppyn az adataidat.


2018-ban két opció van: felhő vagy külső merevlemez. Ezeket meg felejtsd el, 10 éve se volt már divat DVD-vel szórakozni.

2018. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Külső merevlemezre szavazok én is, vagy felhő.
2018. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! Több külső vinyóm már tele van, DVD mentésem is. A felhőre is pakolhatnék, de ez nem az én világom, na meg nem tartom biztonságosnak.

Hát, akkor maradok az ősközösségi társadalomban.

Az evolúció korláta a Windows? Köszi akkor a kék lézert

elfelejtem. Üdv Tibor.

2018. febr. 28. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért nem ezzel kezded? Ha ilyen sok adatot tárolsz, akkor hozz létre saját NAS-t. Amit interneten keresztül távolról is elérhetsz, ha engedélyezed, de otthoni használatra is elég.


[link]

2018. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönö a kommenteket, a témát részemről kezártam. A kék

lézert elvetettem, sokat segítettetek, okultam belőle. A témát nem folytatom tovább. Csak film nézésre fogom használni az olvasómat. A felhő és bámilyen netes tár lehetőségét, maximálisan elutasítom, ami elérhetővé teszi anyagi, jogi, üzleti és magánszféra

hozzáférhetőségét illetéktelenek számára. Minimálisra csökkentem informatikai lábnyomomat. Ismételten köszönöm, Tisztelettel: Tibor.

2018. febr. 28. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!