Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer egér FPS játékokhoz, de...

Gamer egér FPS játékokhoz, de mégis milyet?

Figyelt kérdés

Nagyjából összegyűjtöm vele támasztott elképzeléseimet:

-A rá szánt összeg felső határa: 20 ezer (hazai boltokban)

-Fő szempont: pontos szenzor, megbízhatóság; jobb kezes vagyok - és éppenséggel kényelem sem elhanyagolható, csak ugyebár ez személyfüggő :/

-Vezetékes, optikai legyen

-Fogásom: nem sikerült megállapítani egyértelműen. Claw és palm közötti átmenet. Láttam képet a clawról... lényegében az csak a mutató és a középső ujjam nincs úgy felemelve.

Nem biztos szakszerűen, de középső ujjam és a tenyerem aljának a távolsága kb 18 cm, mutatóval pedig 17 (ha ez mond bárkinek is valamit)

-1-2 kiegészítő gombnak hasznát tudom venni (ahogy nézegettem szokott is lenni), de egyébként max a kényelem, ami számít. Egyéb esztétikai tulajdonság szép, ha van, de nem elsődleges szempont


Előre is köszönöm! Minden ajánlást, tanácsot szívesen fogadok :)



2018. febr. 10. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első linknkjei jók. A Zowie egereket nézd még meg ott pontos típushoz érdemes kézbe venni őket.
2018. febr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Régebben a g303-mat nézegettem, de jelenleg ahogy látom nem igazán kapható, ha igen: kissé magasabb áron.

Szerintem ebből a g403 lesz, elvileg szinte ugyan az a kettő :)


Zowie egerekkel az a bajom, hogy nem túl elterjedtek, annak ellenére, hogy sok profi játékos is azt használja. Nehéz kipróbálni. Legalábbis senkit se ismerek, aki azt használna. Bezzeg Hama meg stb... :D

2018. febr. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!