Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van olyan sok tróll...

Miért van olyan sok tróll válaszoló a Számítástechnika Hardvereknél és az Elektronikus eszközök Mobiltelefonoknál?

Figyelt kérdés
Mindig azt látom, hogy a telefonos kérdéseknél és főleg a hardvereknél ezért tettem a hardver kategóriába . Mindig ha fel tesz valaki egy kérdést általában tróll válaszok érkeznek ! Pl a hardvereknel olyan emberek szeretnek válaszolni , akik vagy azt hiszik értenek hozzá pedig nem. Vagy értenek hozzá de azért is tróll választ adnak! De a telefonoknál is ez a helyzet. Egy jó példa... pl ez a kérdés https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt.. A srác oda írta , hogy Samsung fan . És egy troll oda írta , hogy iPhone SE-t vegyen egy másik meg , szánalmas módon . Azt, hogy túl komplikálja vegyen amit akar ! De ha a srácsamsung fan nyilván, nem fog iPhone-t meg semmilyen más telot venni ! Vagy hardvereknél pl itt van ez a kérdés https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__.. a kérdező. Le írta ezer meg ezerszer, hogy nincs pénze már arra is, hogy tápot is cseréljen! A sok tróll meg azért is a táp cserét írta! Mondjuk 2 válaszoló oda irta. Az egyik azt irta 40w fogyasztasu kártyát hajt ki max! Egy másik meg azt , hogy 120w fogyasztasut is meg hajt! De a srác írta ,hogy 65w kártya volt mellette. Most a helyet a sok, cseréld le a tápod válasz helyett azt kellett volna oda irnotok milyen kártyát és a végén a válaszok alapján ami a legvalószínűbb... ! Az alapján, vett volna kártyát a kérdező. Illetve láttam már olyat is , hogy valaki olyan kérdést tett fel ,hogy 5 ezer forintért milyen videokartyat vegyen! Valaki oda írta, hogy gt 1030-at ami 15-20 ezer használtan is. De valaki, azt irta GTX 1050 Ti-t mert 5k-ért nem kap olyan kártyát, amivel a legújabb játékokkal tudna játszani! Na jó de emberek ha valakinek még 500 forint is a kerete, meg ha nem tud vele játszani akkor sem fog drágább kártyát venni! Illetve a hozza nem értők azt hiszik, hogy csak GTX 750 ti-től lehet játszani ! Elárulnam, hogy akar egy GDDR5-ős gt 720-al is lehet játszani újabb játékokkal kivéve a legújabb ajkak de ddr5 gt 730-on már a wolfenstein 2 is elmegy 720p low 25-30 fps-el és ezeket a gt 720,730,740-et is tapasztalatból jó persze a BF 1 ami fps játék nem megy el a gt 730-on, 60 fps-el én mikor ismerős gépen teszteltem 35-50 fps volt 720 p low-on ! Igaz a BF 1 fps játék ! Igaz de pl a gt 730 arra tökéletes, hogy valaki mass efect andromediazzon rajta 720 p low nem 60 fps-el! És akinek nagyon kevés a pénze az 720p low nem 60 fps-el fog játszani ! És nem 1080p-n! A gt 740 GDDR5 azon már a wolfenstein 2 is elmegy 720p-n 40 fps-el... és most csak a gddr5 verziokrol beszéltem ! Illetve sajnos itt is sok olyan van aki a gepigeny.hu szerint ítélkezik ! Miért van ez, hogy az ember fel tesz egy kérdést és van egy bizonyos kerete meg érdeme és stb, és a sok tróll válaszoló ezeket nem veszi figyelembe hanem írkálnak , hogy vegyen ezt vegyen azt?

2018. márc. 1. 13:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Véletlen kérdés dobott ide.... :-(


Gratulálok, kedves kérdező... Szép hosszú szöveget olvastattál el az itteni válaszolókkal, plusz a linkek...

MOST ÉN KÖVETKEZEM!


A lényeg, hogy a számtech. részen még aránylag kevés a beszólogató ember.. nézd meg az ezotéria vagy emberi kapcsolatok részt, ott aztán nincs kegyelem! Veled még istenesen bántak az itteniek.


Gyakorlatilag már a kérdésnél fél oldalas esszét írsz, ami igencsak nehezen követhető. Az ember csak néz, mint mackó a havas hegy tetején.... hogy mit is akarsz ténylegesen megtudni. Ezt kitaláljuk, megértjük, de egy kicsit már fáradtak leszünk a leírási stílustól.... a reakciód egy neked nem tetsző válaszra azonnal a baz*m volt...., mert te samsung fan vagy.


A másiknál ugyanez a helyzet:


vamai colors, mellette,mellette,mellette,mellette.... végeláthatatlan, többsoros mondatok. a "nekem most nincs vga-m uncsi tesóm mondatrészed" kb értelmetlen......


Nem emeltem ki még a felkiáltójelek értelmetlen használatát, amitől az írásaid és feleleteid gyakorlatilag olyanok, mintha mindenkivel kiabálnál, mert megszólítottak/válaszoltak.


Rendes választ kapsz a tápegységedről, te meg azzal kezdesz, idézlek: " A kérdező kommentje:


De nem tudjátok fel fogni, hogy nekem tápra nincs keretem, hogy lehet egy ember ilyen értettlen!? "


Te vagy az értetlen.


Szégyelld magad, hogy ilyen írásokat engedsz meg magadnak, utána még csodálkozol, ha megkapod még jobban a magadét? Egy jó részét meg is érdemelted.

2018. márc. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem látom az összefüggést. https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__.. - innen jutottam el ide. A #9-es hozzászólásodra felemeltem a fejem és válaszoltam, hogy kicsit eléd táruljon az igazság. Itt is megteszem. Először is, DoZso-nak teljesen igaza van. Annyival egészíteném ki, hogy virít, hogy az összes kérdés amit eddig valaha belinkeltél a kérdésekben a tied (az írási stílusból ez jön le). Túlságosan támadó vagy, beszűkült e-téren a látóköröd vagy csak szimplán makacs vagy. Nem vagy hajlandó több szemszögből is megvizsgálni a válaszolók véleményét, ahogy ők is megvizsgálták a problémát több szemszögből mikor a válaszolásra adták a fejüket (itt első sorban magamból indulok ki, de más is hasonlóképp cselekszik ahogy észre vettem).


Azért egy alapvető és elvárható modorált viselkedés hiányzik belőled, az látszik. Még ha nem is hasznos a válasz, akkor sem illendő elküldeni "melegebb éghajlatra" az embert. Tudod, léteznek diszkrét megoldások is a valóban troll válaszadók ellen, pl tudod jelenteni őket. Megjegyzem, a funkció remekül működik, jogos jelentés esetén tényleg törlik a választ. Amúgy akik meg tényleg segíteni akarnak, csak nem jön össze nekik azok válaszán pedig látszik a szándék. Azok meg pláne nem érdemlik meg a lenéző reakciókat.

2018. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!