Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szegeden hol tudnék beszerezni...

Szegeden hol tudnék beszerezni számítógép alkatrészeket?

Figyelt kérdés
Új konfigot szeretnék, de nem rég óta vagyok Szegeden, így nem nagyon ismerem az ilyen helyeket. Rendelni nem igazán szeretnék.
2018. márc. 1. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Három pc boltot tálalsz a mérey utca centrum felőli végén. Az exicom egész jó. Csak draga mindegyik a nézésekhez képest.
2018. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* netshopokhoz
2018. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Edigital, bár tuti meg kell rendelned előtte és nem is olcsó bolt.
2018. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egyik helyi PC boltban sem érdemes komolyabb alkatrészeket venni, sokkal drágább, mint PCX/Aqua/Compker/Ipon és társai. Továbbá sok termék nem is elérhető a kiskereskedőknél, ami szerepel a kínálatukban, az is max rendelésre. Helyi PC boltban max kábelt veszek.


De igen, a Mérey utcában City PC Shop, Exicom többek közt.


Mi a baj a rendeléssel?

2018. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fantom83 ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval,mindent netről rendelj,ha jól akarsz kijönni a dologból anyagilag.
2018. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben olcsóbb netről rendelni, mint boltból. Nálunk 2 helyi PC-s bolt van. Adott volt egy 300 ezres konfig neten, az egyik 340-ért a másik 335 ezerért tudta volna pontosan ugyan azt beszerezni, mindkettő 2 héten belül. Megrendeltem netről, 2 nap alatt megvolt.


A helyi kisboltokkal az a baj, hogy hiába mutogatod te nekik, ezt meg azt találtad neten, ők csak saját leszerződött beszállítóktól rendelhetnek be, mivel több kézen megy át, drágább lesz, mert mindenki leveszi a kis hasznát.

2018. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fantom83 ***** válasza:

Én a mostani konfigomat is a netről lestem le.

Kiszemeltem 2-3 játékot amiről tudtam,h biztosan azt akarom majd nyomatni.

Beírtam a Jutyubéba a játék nevét,és h Game Play,rengeteg találat,és nagyrészt ott voltak a konfigurációk leírásai is a videók alatt.

Nem bántam meg,három éve használom,és elégedett vagyok,nem egy nagy durranás,de nekem tökéletes.

Jó tanács: A jó gép jó tápnál kezdődik!

Ne sajnáld a minőségi tápra,inkább legyen 200W-al több a teljesítménye,mint h egy év múlva amikor még befejlesztesz 50W-al kevesebb legyen a minimumnál...

CPU hűtő ventije 120mm-nél kisebb ne legyen!

2018. márc. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!