Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen 13 colos új laptopot...

Milyen 13 colos új laptopot ajánlanátok úgy 100 ezerért?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy vékony, könnyen hordozható legyen.

Egy intel pentium proci legalább az jó lenne, és ha fém házas az mégjobb.

Inkább csak böngészgetni és filmezésre használnám.

Van esetleg valakinek valami ötlete, ami megfelelő az elvárásaimnak? Mert eddig nemigen találkoztam semmi jóval.

Akár 2in1 is lehet.

Előre is köszi.



2018. márc. 3. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont ez az a kategória, ahol nagyon jó használt gépek kaphatók. Én arra beszélnélek rá.

Újak> [link]

Használt> [link]

2018. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én semmilyen új laptopot sem ajánlok a 100ezres kategóriában, ráadásul a 13 inchesek drágábbak is.

A 2 az 1ben cuccok pedig laptopnak és tabletnek is nagyon rosszak.

De a használt üzleti gépek közül ennyiért már nagyon jót kapsz, sőt még kevesebbért is, pl a HP Elitebook 8470P most 70ezer környékén meg, igaz, az 14 inches, itt találsz róla tesztet:

[link]

De a Dell Latitude E6430 sem rossz:

[link]

2018. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Háát, ahogyan elnézem ezeket a laptopokat... Egyik sem fogta meg a fantáziámat. (Hiába i3, de nekem nagyon "durung", és nekem egy kis vékony letisztult jobban tetszene, mivel sokat is utatom, illetve fősulira.)

Lehet, hogy inkább megtoldom az árat, és veszek egy Acer Swift 1-et ha nincs jobb választás. Az Acer hivatalos oldalán 120k, de legalább új és 2 év gari. Mit gondoltok? Vagy van valami ehhez hasonló? A 64gb-ost néztem ki, mert a 128gb ssd-re már sajnálom a pénzt.

2018. márc. 3. 19:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Utazom*
2018. márc. 3. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Te tudod, de nézd csak...

[link]


[link]


A gépek 1: [link]

2: [link]

2018. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Nem arra az Acer Swift 1-re gondoltam. Hanem a fémházas 13 inch-esre. Intel pentium n4200-vel. Használtam már ilyen gépet úgy 2 hétig, nekem bőven jó volt. Minden másra meg ott az asztali pc-m, az mindenre elég.
2018. márc. 3. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Az már sokkal jobb. [link]

Csak 40E Ft-tal drágább.

2018. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]

Nem a magyar Acer oldaláról veszem, mert nem ott élek.


Még mindig sokallok kiadni ennyit egy "filmezős" laltopra, úgyhogy még várok rgy kicsit, hátha lesz valami akció.

Múltkor £250 volt ez a modell újanon, de sajna lemaradtam róla ;(

2018. márc. 4. 15:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült egy újat venni forintban 80 ezerért 😊
2018. márc. 5. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!