Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tabletet érdemes venni...

Milyen tabletet érdemes venni 40. 000 forintig?

Figyelt kérdés
Amit eddig néztem az használtan az Ipad mini 1, de úgy láttam, hogy ma már nem biztos hogy jó választás, így ezek után egy iGet Smart 101 nevű tabletnél ragadtam le. Elsősorban egyetemre kéne, amit jó ha tud lagg nélkül az a Youtube, internetezés pdf és ppt olvasás ha lehet 8 colos vagy a fölöttit szeretnék.

2018. márc. 4. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek között nézelődnék:

[link]


6 éves Ipadet, meg noname kínaiakat ne is nézz.

2018. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
esetleg az alcatel pixi 3?
2018. márc. 5. 00:11
 3/6 A kérdező kommentje:
egyébként az iGet az cseh márka
2018. márc. 5. 02:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az Androidos tabletek eléggé kihaltak.

Ha mindenképpen tabletet szeretnél, (bár egy olcsó laptoppal többre mennél), akkor csak az iPad az, amit javasolni tudok.

Abból is a kicsit drágább kategóriásak, amiben már 64 bites processzor van, a hosszabb támogatottsági idő miatt. (iPad Mini 2 vagy újabb, iPad Air vagy újabb)

Mini 2 már 50k körül van, Air pedig 60k környéke.

2018. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A linkelteken kívül én mást nem vennék magamnak. Az iGet kicsit olyan, mint itthon a Wayteq vagy a Concorde - OEM gyártóktól veszik katalógusból a készüléket, csak rányomják a nevüket. Jobb esetben jobb a szoftveres rész és a szervizelés mint a kínaiaknál, de ennyi.

Ritka, egzotikus készülékeket ne válassz, mert nem várt gondokba ütköztetsz.


Az Apple termékekkel meg az a baj, hogy nem itt kezdődnek, sok éves használtat meg nem érdemes telóból/tabletből venni. Az Ipad mini 2-3-nál is ott megbukott a dolog, hogy 1GB RAM és nem bővíthető a memória. Meg hogy hivatalosan már rég kifutott termékek, és használtan is 60-nál kezdődnek az értelmes darabok.


Plusz annyit hozzá tennék, hogy nem érdemes 8" felé menni, mert ágyban nehéz tányérral olvasni.

2018. márc. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezeket javaslom 40e Ft alatt:


Lenovo Tab 4 8

Huawei MediaPad T3 8.0

Archos 70 Oxygen

2018. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!