Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy bele ez a...

Miért nem megy bele ez a videokártya a gépbe?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy számitógépet és a leirásában az volt, hogy alacsony profilú (lp-low profil) videokártyát, szóval rendeltem is hozzá egy MSI GT 710 2GD3 LP-t. A gond az lenne, hogy ez sem jó bele, sehogy sem. Ti mit tennétek? Egyáltalán ilyen problémával ha fordulok az oldalhoz ahonnan rendeltem, visszacserélnék?
2018. márc. 7. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint fizikailag nem tudod beletenni? A ház vagy az alaplap miatt?
2018. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fizikailag nem megy bele akkor élsz a 14 napos elállási jogoddal és visszaküldöd. Ennyi.
2018. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai világban nehezen tudom elképzelni, hogy van olyan ember akinek fizikailag nem megy bele egy videókártya. Egy olyan konfig, aminél ilyen probléma áll fenn az egy ipari hulladék. Szerintem már a használt piacon sem kapni AGP csatlakozós alaplappal működő gépet. Még szerény kerettel is 100x jobbat lehet legalább annál összerakni. Szóval én kizárnám a fizikai inkompatibilitás lehetőségét :D
2018. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezeknél a low proril-os kártyáknál nem elég, ha maga a kártya alacsony. A dobozában kellett lennie alacsony profilú hátlapnak is, 2 darabnak. Azokat kell rászerelni a kártyára és akkor bele kell, hogy férjen az alacsony házba.

[link]

2018. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!