Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 Memory Management...

Windows 10 Memory Management hiba játék közben?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD Ryzen 5 1400

Videókártya: GTX 1050 Ti

Alaplap: GIGABYTE GA-AB350M-HD3

RAM: 1x8 GB DDR4 2400 Mhz. Hyperx Fury

Tápegység: Corsair VS 550

Hűtő:Bequiet Pure rock 120 mm



Úgy volt ez az egész ,hogy van egy olyan játék ,hogy PUBG (Playerunknown's Battleground) és ezzel a játékkal szoktam játszani.Amikor kezdődik a meccs még csak 50 % memóriát eszik meg a játék és ahogy megyek tovább a meccsben ez egyre jobban nő. Menet végefelé már 80 % környékén van a memória és egyszer csak megapom ezt a kékhalált.Nem tudom mi lehet a baj lefuttattam a windows memóriadiagnosztikát bár nem safe modban ,de lefuttattam és semmi problémát nem észlelt.Azt is láttam ,hogy kikéne venni a RAMOT és megtisztítatni majd visszarakni.Nem tudom ez mennyire segítene de ha kell megcsinálom.Az is lehet ,hogy csak simán elfogy a memória játék közben?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. márc. 11. 08:58
 1/4 AntZ ***** válasza:
Vezérlőpult > rendszer > speciális rendszerbeállítások > speciális fül > teljesítmény területén kattints a beállítások gombra. Speciális fül > majd a virtuális memória területen kattints a módosítás gombra. Töröld a lapozófájl méretének automatikus kezelése minden meghajtón négyzetből a jelet. A lemezmeghajtó [kötetcímke] oszlopban kattints a C: meghajtóra, válasszd az egyéni méret beállítást, írj be 4096 mb a kezdeti méretnek is és a maximális méretnek is (így nem teszi olyan töredezetté a hdd-t), majd kattints a beállítás, végül pedig az OK gombra, majd indítsd újra a gépet.
2018. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezzel meg fog szünni a kékhalál?
2018. márc. 13. 15:44
 3/4 AntZ ***** válasza:
Hiába van akár 128 gb ram-od a 64 bit-es windows-hoz, és kikapcsolod a virtuális memóriát, a windows zokon veszi. Lehetséges, hogy nem kapsz több kékhalált, de az sokmindentől függ. Lehet software, de lehet hardware hiba is.
2018. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nahát csak kiemelted valamiért 1 év után, én videókártya memória hibát mondanék.

Próbáld meg másik VGA-val, hogy úgy jelentkezik-e a hiba.

2019. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!