Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort vennétek...

DAO kérdése:

Milyen processzort vennétek ehhez a géphez játékra?

Figyelt kérdés

Vid.kártya: Asus GTX 1050TI OC 4GB

Ram: 12gb DDR3

SSD: 240GB

Winchester: 1db 2TB és 1db 1TB

Tápegység: Valamilyen olcsó 600W-os Chieftec táp


Milyen proci lenne jó hozzá játékra?


A válaszokat előre is köszönöm!!!


2018. márc. 11. 15:34
 1/4 szántóvető ***** válasza:
alaplap?
2018. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Felteszem még az alaplap sem fix, ezért nem írta le. Szóval bármi jöhet? Hm... A Kaby lake Intel-ek közül egyiket sem mondom inkább, mivel az jövőbeli fejleszthetőség szempontjából egy zsákutca, plusz ott a Meltdown, ami érintheti negatívan a teljesítményt. Az AMD 2020-ig tervezi nyüstölni az AM4 foglalatot, ha ezt nézzük egyszer megveszel egy jó lapot és még két évig, ha érdemlegesen többet nyújtó proci jön ki tudsz váltani. Plusz ez a Ryzen 2xxx elég ütős, a 2400G a kis Vega-val kivált egy i5-7400+GT1030 kombót. Ez csak egy példa. Jön sorban a többi már 12nm-en. Szerintem ezek alapján eddig az AMD-t éri meg megvenni. Vársz egy picit és a mostani Ryzen-ek közül válogatsz, vagy veszel most egy Ryzen 5 1600-at egy B350-es lappal (vagy Ryzen 7 1700-at).
2018. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
12gb ddr3 ramokhoz?
2018. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uhh tényleg. Az valamilyen szinten köti mivel Skylake-től felfele csak DDR4-támogatás van. Én csak Skylake-től kezdve követem nyomon igazán a hardverpiacot amúgy, szóval nem válaszolok. Biztosan akad itt egy-két ember, aki tud neked ajánlani jó procit, csak legyen hozzá megfelelő foglalatú alaplapod.
2018. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!